آخرین جزئیات رسیدگی به پرونده دانشمند ایرانی بازداشت در آمریکا

به گزارش مجله شرقیا، وزیر علوم گفت: پیگیری پرونده دستگیری مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی بازداشتی در زندان آمریکا از سوی وزارت علوم برای بررسی و رسیدگی به وضعیت این استاد دانشگاه تربیت مدرس به وزارت امور خارجه سپرده شده است.

آخرین جزئیات رسیدگی به پرونده دانشمند ایرانی بازداشت در آمریکا

به گزارش گروه رسانه های مجله شرقیا، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با بیان اینکه موضوع بررسی و رسیدگی به پرونده دانشمند ایرانی را به وزارت خارجه سپرده است، گفت: پیگیری پرونده دستگیری مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی بازداشتی در زندان آمریکا از سوی وزارت علوم برای بررسی و رسیدگی به وضعیت این استاد دانشگاه تربیت مدرس به وزارت امور خارجه سپرده شده است.

رسیدگی به پرونده دانشمند ایرانی به وزارت امور خارجه واگذار شده است

وی با بیان اینکه متأسفانه هنوز با گذشت نزدیک به یک سال موضوع رسیدگی پرونده دانشمند ایرانی به نتیجه نرسیده است، گفت: بررسی این موضوع از سوی وزارت علوم به وزارت امور خارجه سپرده شده است.

وزارت علوم به خارج از کشور دسترسی ندارد

غلامی در پاسخ به سؤالی مبنی بر علت واگذاری رسیدگی به پرونده دانشمند ایرانی به وزارت امور خارجه شرح داد: وزارت علوم به خارج از کشور دسترسی ندارد، موضوع رسیدگی به پرونده مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی کشورمان به وزارت امور خارجه سپرده شده است و امیدواریم با تلاش های وزارت امور خارجه هر چه زودتر این استاد دانشگاه تربیت مدرس آزاد شود.

منبع : فارس

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 340

به "آخرین جزئیات رسیدگی به پرونده دانشمند ایرانی بازداشت در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات رسیدگی به پرونده دانشمند ایرانی بازداشت در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید