ترامپ مجبور به ترک نیویورک شد ، فرار مالیاتی آقای رئیس جمهور

رئیس جمهور آمریکا که ساکن و شهروند نیویورک بود مجبور به تغییر محل اقامت خود و رفتن به فلوریدا شد.

ترامپ مجبور به ترک نیویورک شد ، فرار مالیاتی آقای رئیس جمهور

اقدامات عجیب ترامپ کم نیست اما این آخری یعنی تغییر محل اقامت به خاطر مالیات شاید عجیب تر از همه باشد.

در خبرهایی که از پیش نیز منتشر شده گفته آمده بود که ترامپ به دلیل فرار مالیاتی از سوی مقامات ایالت نیویورک و شهرداری این شهر تحت نظر قرار گرفته و حتی در این زمینه برای او پرونده قضایی تشکیل داده اند.

این موضوعی است که در توئیت وی بعد از جابجایی نیز به صورت تلویحی به آن اشاره شده است.

ترامپ در توئیت اخیر خود آورد است: اما خانواده و من، پالم بیچ فلوریدا را به عنوان محل اقامت دائم خود خواهیم ساخت. من نیویورک و مردم آن را گرامی می دارم و همواره خواهم داشت اما متاسفانه، برخلاف واقعیت که میلیون ها دلار به عنوان مالیات دولتی و محلی در این شهر می پردازم، از سوی مقامات شهری و ایالتی آنجا به شکل بدی مورد تهدید قرار گرفته ام. کمتر کسی این چنین تهدید شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از العالم، دونالد ترامپ پنج شنبه شب در رشته توئیتی نوشت: (پلاک) 1600 خیابان پنسیلوانیا، کاخ سفید، جایی است که من آن را دوست دارم و امیدوارانه در پنج سال آینده در آنجا خواهم ماند در حالی که بار دیگر آمریکا را شکوهمند می سازیم.

البته بعضی رسانه ها نیز برآورد نموده اند که به علت پایین بودن نرخ مالیات در فلوریدا، ترامپ برای افزایش ثروت خود آنجا را انتخاب نموده است.

ترامپ در توئیتی که به این موضوع پرداخته در ادامه نوشته است: از اینکه مجبور به اتخاذ این تصمیم شوم (ترک نیویورک)، متنفر بودم اما در نهایت، این بهترین گزینه برای تمام نگرانی ها خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 29 آذر 1398 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 544

به "ترامپ مجبور به ترک نیویورک شد ، فرار مالیاتی آقای رئیس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ مجبور به ترک نیویورک شد ، فرار مالیاتی آقای رئیس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید