تسویه مطالبات 20 درصد از متقاضیان صندوق ذخیره کارکنان شهرداری

به گزارش مجله شرقیا، صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران با تسویه سپرده های تا سقف 5 میلیون تومان جمعی از سپرده گذاران مازاد پس انداز، صف پرداخت مطالبات اعضا را حدود 20 درصد کاهش داد.

تسویه مطالبات 20 درصد از متقاضیان صندوق ذخیره کارکنان شهرداری

به گزارش مجله شرقیا پرداخت مطالبات اعضای صندوق ذخیره کارکنان از خردادماه سال گذشته با تاخیر رو به رو شده است و بر همین اساس درخواست های تسویه مطالبات اعضا در نوبت پرداخت نهاده شد. بر این اساس و در راستای تسریع در پرداخت مطالبات، طی هفته های اخیر سپرده های مازاد پس انداز تا سقف 5 میلیون تومان آن دسته از اعضا که تا شهریورماه امسال درخواست دریافت سپرده خود را ارائه نموده بودند، یکجا تسویه شد.

در این رابطه موسسه صندوق ذخیره کارکنان با پرداخت سپرده 660 نفر توانست حدود 20 درصد از صف انتظار کارکنان شهرداری تهران را برای دریافت مطالباتشان کاهش دهد این در حالیست که کماکان 637 نفر از بازنشستگان و 2400 نفر از سپرده گذاران مازاد پس انداز در نوبت دریافت مطالبات خود به سر می برند.

طولانی شدن دوره انتظار متقاضیان دریافت مطالبات در حالیست که برخی از سازمان های شهرداری در واریز وجوه کسر شده از حقوق کارکنانشان به حساب موسسه کماکان با تاخیر روبرو و میلیاردها تومان به صندوق ذخیره بدهکار هستند؛ ارقامی که در صورت پرداخت از سوی سازمان های بدهکار می توان به سرعت بدهی اعضا را تسویه و پرداخت ها را به روز کرد.

مذاکرات و پیگیری های تیم مدیریتی موسسه صندوق ذخیره برای دریافت این مطالبات و به روزرسانی پرداخت ها در جریان است.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، آخرین وضعیت پرداخت مطالبات بازنشستگان و سپرده گذاران مازاد و زرین موسسه صندوق ذخیره نیز طی روزهای آتی منتشر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 132

به "تسویه مطالبات 20 درصد از متقاضیان صندوق ذخیره کارکنان شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسویه مطالبات 20 درصد از متقاضیان صندوق ذخیره کارکنان شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید