تعطیلی تمامی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول آذرماه

به گزارش مجله شرقیا، تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از تعطیلی تمامی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران به دلیل شیوع کرونا از اول آذرماه اطلاع داد.

تعطیلی تمامی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول آذرماه

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، امیر محسنی با اشاره به اعلام ستاد ملی کرونا در مورد شرایط هشدار در پایتخت گفت: به همین منظور سازمان ورزش نیز نسبت به تعطیلی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول آذرماه اقدام خواهد نمود.

وی با تاکید بر انجام بازرسی های مستمر و نظارت جدی بر عدم فعالیت مجموعه ها در شرایط قرمز کرونایی اضافه نمود: این در حالیست که سالن های چند منظوره، مجموعه های آبی، زمین های چمن، سالن های الزهرا (س) و ... مشمول تعطیلی دو هفته ای خواهند بود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در مورد اینکه از ابتدای سال جاری مجموعه های ورزشی 200 میلیارد تومان خسارت دیده اند، توضیح داد: این خسارت به دلیل تعطیلی اماکن و مجموعه های ورزشی پایتخت به ما تحمیل شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محسنی خاطر نشان کرد: برای جبران خسارت، یاری دولت به مجموعه های ورزشی لازم است که تا به امروز یاریی به شهرداری تهران نشده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1338

به "تعطیلی تمامی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول آذرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی تمامی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول آذرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید