رزمایش بزرگ ارتش با رژه یگان های سطحی و زیرسطحی نداجا سرانجام یافت

به گزارش مجله شرقیا، خبرنگاران: رزمایش بزرگ و مشترک محمد رسول الله (ص) ارتش، صبح امروز با حضور رییس جمهور و فرماندهان عالیرتبه نظامی با برگزاری رژه دریایی پس از 6 روز در دریای عمان سرانجام یافت.

رزمایش بزرگ ارتش با رژه یگان های سطحی و زیرسطحی نداجا سرانجام یافت

به گزارش گروه دفاعی مجله شرقیا، رزمایش بزرگ و مشترک محمد رسول الله (ص) ارتش، صبح امروز با حضور رییس جمهور و فرماندهان عالیرتبه نظامی با برگزاری رژه دریایی پس از 6 روز در دریای عمان انتها یافت.

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بکارگیری بیش از 100 فروند شناور، سطحی - هجومی ، راکت انداز تندرو، شناورهای زیر سطحی انواع یگان های پروازی و هوا ناو، تعداد زیادی از شناورهای بومی در قالب نیروهای مردمی به منظور نمایش قدرت دریایی با آرایش تاکتیکی منظم و با انجام رژه با شکوه دریایی آمادگی رزمی و اقتدار دریایی خود را امروز به نمایش گذاشتند.

شناورهای نیروی دریایی با طی هزاران مایل از مناطق مختلف و گستره دریای عمان و شمال اقیانوس هند با برنامه ریزی دقیق و راهنمایی فرمانده هان جوان در این رژه با شکوه شرکت کردند.

هماهنگی و وحدت فرماندهی، تمرینات تاکتیکی وعملیاتی تاکتیکی مشترک، تبادل تجربیات بین افسران جوان و باتجربه، استفاده از دستاوردهای بومی و داخلی صنایع دفاعی کشور و ارزیابی توان عملیاتی آنها، ارزیابی عملکرد نیروهای شرکت کننده در رزمایش از سوی داوران عالی رتبه نظامی، تقویت آمادگی های رزمی یگان های ارتش در شرایط بحرانی و نبردهای نامتقارن و اعلام پیغام های صلح ودوستی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کشورهای منطقه برای ثبات پایداری و امنیت منطقه ای از جمله نتایج و دستاوردهای مهم این رزمایش بود.

رزمایش بزرگ و مشترک محمد رسول الله (ص) پس از یک هفته کوشش خستگی ناپذیر و هماهنگ نیروهای دریایی، زمینی، هوایی و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تحقق اهداف مورد نظر و دستیابی به نتایج ارزشمند و دستاوردهای مهمی که برای ارتش و نیروهای مسلح کشورمان به همراه داشت به کار خود انتها داد.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 366

به "رزمایش بزرگ ارتش با رژه یگان های سطحی و زیرسطحی نداجا سرانجام یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمایش بزرگ ارتش با رژه یگان های سطحی و زیرسطحی نداجا سرانجام یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید