سبقت شهرداری از دولت در مقابله با کرونا

به گزارش مجله شرقیا، نژاد بهرام گفت: شهرداری تهران در مقابله با کرونا با سرعت نور حرکت کرد و از دولت نیز جلو زد.

سبقت شهرداری از دولت در مقابله با کرونا

زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ، در تشریح عملکرد مدیریت شهری برای کنترل شیوع ویروس کرونا در پایتخت گفت: پس از تشکیل ستاد بحران مقابله با کرونا، در این جلسه هرگونه تصمیمی گرفته گردد برای مقابله با شیوع کرونا مدیریت شهری موظف است آن را انجام دهد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران اضافه کرد: شهرداری تهران پس از اعلام ورود کرونا به استان قم درخواست تشکیل ستاد بحران می نماید و می توان گفت شهرداری یکی از پیشگامان در مقابله با ویروس کرونا بود و من به شدت از عملکرد مدیریت شهری در مقابله با کرونا دفاع می کنم.

تامین مواد ضد عفونی کننده برای ناوگان حمل و نقل عمومی/ سوله های مدیریت بحران از نظر پزشکی استاندارد نیست

نژاد بهرام با اشاره به اقدام مدیریت شهری برای ضد عفونی ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: شهرداری با تمام ظرفیت موجود به ضد عفونی ناوگان حمل و نقل عمومی خود (مترو و اتوبوس) اقدام می نماید و در مراکز عمومی ماسک و مواد ضد عفونی کننده قرار داده است.

او بیان نمود: فراوری ماسک به حداکثر رسیده است، اما باز هم کمبود آن در جامعه حس می گردد و شما تصور کنید برای 110 هزار پرسنل و پیمانکاران شهرداری تامین اقلام بهداشتی در این شرایط چه کار دشواری است که شهرداری تهران ان را انجام داده است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران توضیح داد: شهرداری در مقابله با ویروس کرونا با سرعت نور در حال حرکت است و روزانه جلسه های ویژه مقابله با کرونا در دفتر شهردار تهران برگزار می گردد و باید گفت شهرداری در مقابله با ویروس کرونا از دوت نیز جلوتر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 865

به "سبقت شهرداری از دولت در مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبقت شهرداری از دولت در مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید