سرپرست استقلال: پنجره جابجایی امروز باز می شود، میلیچ فسخ نکرده بود

به گزارش مجله شرقیا، بخش کوچکی از مبلغ قرارداد بازیکنان در فصل گذشته باقی مانده، پیش پرداخت امسال هم پرداخت نشده که قرار است برنامه ریزی کنیم تا روزهای آینده پرداختی داشته باشیم.

سرپرست استقلال: پنجره جابجایی امروز باز می شود، میلیچ فسخ نکرده بود

سرپرست مدیرعاملی استقلال در مورد آخرین شرایط تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

احمد مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال در مصاحبه با ایلنا درباره زمان رفع محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال گفت: تلاش ها در این باره اجرا شده و امیدواریم امروز تا آخر وقت اداری پنجره باز شود تا خیال کادر فنی و هواداران راحت شود

مددی درباره شایعه رد پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه گفت: خدمتگزار باشگاه استقلال هستم و هر زمان حضور داشته باشم آماده کمک هستم

وی در مورد اینکه ظاهرا هروویه میلیچ به دلیل فسخ قراردادش نمی توانست برای استقلال بازی کند، گفت: میلیچ قراردادش را فسخ نکرده است. این بازیکن نامه ای به باشگاه فرستاد و پاسخ دادیم که نامه را تغییر بده و بگو که علاقه مند هستی در استقلال باشی. ایشان هم همین کار را کرد. میلیچ هیچ برگه ای به مرجع دیگر نداد. قرارداد میلیچ با استقلال دو ساله بوده و ابراز علاقه کرده که دو فصل دیگر در استقلال باشد.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد آخرین شرایط بدهی های باشگاه هم گفت: بخش کوچکی از مبلغ قرارداد بازیکنان در فصل گذشته باقی مانده، پیش پرداخت امسال هم پرداخت نشده که قرار است برنامه ریزی کنیم تا روزهای آینده پرداختی داشته باشیم.

او درباره جذب بازیکنان جدید توسط باشگاه استقلال گفت: در بحث سهمیه زیر 21 سال، بازیکنان جوانی را مدنظر داریم. مطالعات خوبی را انجام دادیم و باز هم بازیکنان خوبی در حوزه کشف استعداد جذب خواهیم کرد. شاکله بزرگسالان ایجاد شده است و خریدهای خوبی انجام داده ایم. رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند و بازیکنان دیگر مهره های خوبی هستند.. جذب بازیکنان جوان برای پشتوانه سازی بوده و به درخشش آنها در آینده امیدواریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1341

به "سرپرست استقلال: پنجره جابجایی امروز باز می شود، میلیچ فسخ نکرده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست استقلال: پنجره جابجایی امروز باز می شود، میلیچ فسخ نکرده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید