فرمانده ناوگان دریایی روسیه خبر داد؛ ساخت کشتی ضدمین بی نظیر

فرمانده ناوگان دریایی روسیه از آغاز ساخت کشتی ضدمینی در این کشور که نمونه مشابهی خارجی ندارد و همچنین ساخت جدیدترین ناوچه چندمنظوره برای سفرهای دور دریایی و بزرگترین کشتی حمل و نقل دریایی خبر داد.

فرمانده ناوگان دریایی روسیه خبر داد؛ ساخت کشتی ضدمین بی نظیر

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، روزنامه ایزوستیا، چاپ مسکو، امروز نوشت: دریادار نیکلای اومینوف فرمانده ناوگان دریایی روسیه بیان نمود که این کشور در حال ساخت یک کشتی برای مقابله با مین است که نمونه مشابهی در جهان ندارد و بی نظیر است.

به گفته وی، کارخانه های کشتی سازی روسیه همچنین در حال ساخت جدیدترین ناوچه چندمنظوره برای سفرهای دور دریایی و بزرگترین کشتی حمل و نقل دریایی است که در حال سپری کردن مراحل آزمایشی خود هستند.

پیش از این نشریه آمریکایی میلیتاری واچ مطلبی درباره تجهیزات رزمناو موشک انداز اتمی آدمیرال ناخیموف نوشته و اعتراف کرده بود که آن خطرناکترین کشتی نظامی روسیه است.

بر اساس اطلاعات این مجله، در این کشتی روسی، تعداد زیادی موشک های کروز و سامانه های دفاع ضدهوایی مستقر است و این کشتی مجهز به جدیدترین سیستم مبارزه الکترونیکی و سامانه های توپخانه و ضدموشکی است. طبق این اطلاعات این کشتی نظامی روسی قادر است اهدافی در مسافت تا هزار کیلومتری را منهدم کند و بدین ترتیب خطرناک ترین کشتی نظامی روسیه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1398 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 540

به "فرمانده ناوگان دریایی روسیه خبر داد؛ ساخت کشتی ضدمین بی نظیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده ناوگان دریایی روسیه خبر داد؛ ساخت کشتی ضدمین بی نظیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید