نیروی زمینی آمادگی اجرای عملیات های ویژه و ترکیبی را دارد

به گزارش مجله شرقیا، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن اگر دچار محاسبات غلط گردد و بر پایه محاسبات غلط و اشتباه اقدام کند پشیمان خواهد شد.

نیروی زمینی آمادگی اجرای عملیات های ویژه و ترکیبی را دارد

به گزارش خبرنگاران از فارس، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان رزمایش اقتدار 99 نیروی زمینی ارتش،گفت: این رزمایش بخشی از توان نیروی زمینی ارتش را که با پشتیبانی نیروی هوایی و حضور موثر هوانیروز و تیپ های نیروی زمینی در منطقه حساسی از کشور برگزار گردید به منصه ظهور رساند.

وی با اشاره به توان رزمی و برد عملیاتی تیپ های حرفه ای نیروی زمینی ارتش و بیان اینکه طی این دو روز چندین نوع عملیات ترکیبی در جریان رزمایش اقتدار 99 نزاجا انجام شد، گفت: در این رزمایش تلفیقی از جنگ افزار و تجهیزات را از نیروهای چند مهارته و یگان های چند منظوره ارتش مشاهده کردیم.

فرمانده کل ارتش در تبیین عملیات ترکیبی و چند وجهی گفت: عملیات ترکیبی از پیچیده ترین نوع عملیات ها است که معمولاً توسط نیروهای واکنش سریع و تیپ های حرفه ای انجام می گردد و نیروی زمینی در این رزمایش نشان داد که در بالاترین سطح آمادگی جهت اجرای عملیات های ویژه و ترکیبی قرار گرفته است.

امیر سرلشکر موسوی اضافه نمود: سلسله رزمایش هایی که در طول یک ماه گذشته در سطح نیروهای مسلح کشور برگزار گردید که شما گوشه ای از آن را مشاهده کردید در واقع هشداری برای دشمنان ملت و بدخواهان نظام عظیم ایران اسلامی است که در صورت بروز هر گونه حرکتی که بر پایه محاسبات غلط انجام گرفته باشد پشیمان خواهد شد.

فرمانده کل ارتش در انتها یادآور شد: به ملت عظیم ایران عرض می کنم که فرزندان شما در ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده هستند تا آخرین قطره خون از شما ملت عظیم دفاع بکنند و راستا نورانی شهدا را تا اخرین نفس ادامه دهند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1460

به "نیروی زمینی آمادگی اجرای عملیات های ویژه و ترکیبی را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروی زمینی آمادگی اجرای عملیات های ویژه و ترکیبی را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید