پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در اردستان برگزار گردید

به گزارش مجله شرقیا، خبرنگاران/اصفهان رئیس جمعیت هلال احمر اردستان گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در شهرستان اردستان برگزار گردید.

پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در اردستان برگزار گردید

منصور خانی عصر امروز (آدینه، 23 خرداد) در حاشیه پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در اردستان در گفت و گو با مجله شرقیا اظهار کرد: هلال احمر یک نهاد داوطلب محور است که داوطلبان در تصمیم گیری ها و عملکرد آن نقش اساسی دارند و مجامع هلال احمر بستری مهم و فرصتی برای ایفای نقش تصمیم ساز اعضا و داوطلبان در جمعیت هلال احمر است.

وی با بیان اینکه این دوره انتخابات مجامع عمومی هلال احمر با هدف نهادینه سازی مشارکت اعضا و داوطلبان فعال برگزار گردید، اضافه کرد: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر به منظور مشخص شورای اجرایی و بازرسی هلال احمر امروز به صورت سراسری در کشور برگزار می گردد.

رئیس جمعیت هلال احمر اردستان با بیان اینکه هدف از برگزاری این انتخابات رسیدن به جنبه مردمی جمعیت های هلال احمر در کشور است، اضافه کرد: امروز پنجمین دوره انتخابات همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد که در شهرستان اردستان حدود 843 نفر شرایط حضور در انتخابات را دارند.

خانی با بیان اینکه منتخبین انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر به مدت چهارسال در تصمیم گیری ها و برنامه های هلال احمر مشارکت و نقش دارند، گفت: انتخابات امروز مجامع در شهرهای اردستان و زواره با مشارکت بیش از 50 درصد برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1072

به "پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در اردستان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در اردستان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید