تصویب 13 طرح سرمایه گذاری گردشگری در آذربایجان شرقی

به گزارش مجله شرقیا، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تصویب 13 طرح سرمایه گذاری گردشگری در آذربایجان شرقی صورت گرفت.

تصویب 13 طرح سرمایه گذاری گردشگری در آذربایجان شرقی

جریان چیست؟

احمد حمزه زاده اضافه نمود: در جلسه کمیته فنی سرمایه گذاری، با توجه به ارائه 13 طرح سرمایه گذاری زیر ساخت گردشگری، پس از بررسی های تخصصی توسط اعضای کمیته فنی سرمایه گذاری، تمامی طرح های ارائه شده به تصویب رسید.

وی اضافه نمود: از میان 13 طرح مصوب در این جلسه یک مورد به احداث هتل، پنج طرح به ایجاد سفره خانه سنتی، یک طرح مربوط به اردوگاه گردشگری، یک مجتمع گردشگری، دو مورد مرکز آبدرمانی و سه مورد به اقامتگاه سنتی و بومگردی اختصاص یافته است.

وی اظهار کرد: طرح های مصوب سرمایه گذاری استان در شهرستان های تبریز، مرند، بستان آباد، سراب، اسکو و هشترود پس از طی مراحل لازم، مراحل اجرایی خود را آغاز خواهند کرد.

در زمان حاضر 82 طرح گردشگری با 5 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در 19 شهرستان آذربایجان شرقی در حال اجراست. این طرحها شامل 27 هتل و 2 هتل آپارتمان، 20 مجتمع گردشگری و چهار اردوگاه گردشگری و یک مرکز تفریحی و سرگرمی، 15 مجتمع خدماتی بین راهی، چهار اقامتگاه بومگردی، چهار واحد پذیرایی و سه سفره خانه سنتی و 2 مجتمع آبدرمانی با نظارت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در حال اجراست. با سرمایه گذاری اجرا شده از سوی سرمایه گذاران و آغاز به فعالیت طرحهای یاد شده، برای بیش از چهار هزار و 500 نفر فرصت شغلی مستقیم ایجاد می شود.

منبع: همگردی
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1381

به "تصویب 13 طرح سرمایه گذاری گردشگری در آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب 13 طرح سرمایه گذاری گردشگری در آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید