خانه امن پربیننده ترین سریال تلویزیون شد

به گزارش مجله شرقیا، سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری طبق نظرسنجی صداوسیما رتبه اول سریال پربیننده را کسب کرد.

خانه امن پربیننده ترین سریال تلویزیون شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، نظرسنجی مرکز تحقیقات نشان می دهد تا اول آذر 77.2 درصد مردم بیننده برنامه های سیما بوده اند و در میان سریال های جدیدی که روی آنتن رفته، مجموعه خانه امن شبکه یک توانسته با کسب 36.4 درصد مخاطب، عنوان پربیننده ترین سریال این روزها را از آن خود کند.

در این نظرسنجی که در سراسر کشور اجرا شده، خانه امن 50 قسمتی که از 10 آبان روی آنتن رفته، در این مدت توانسته رضایت 89 درصد از بینندگان را در حد زیاد کسب کند.

28 قسمت از خانه امن باقی مانده و حدود پنج هفته دیگر هم مهمان خانه های مردم خواهد بود.

سریال 021 شبکه سه هم که از پنجم آبان مهمان خانه های بینندگان شد و بعد از 25 قسمت به خاتمه رسید، با 26 درصد بیننده و فصل سوم از سرنوشت از شبکه دو که از 10 آبان روی آنتن رفته، با 25.1 درصد بیننده در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

021 یکشنبه همین هفته به خاتمه رسید، اما فصل سوم از سرنوشت یک هفته دیگر به خاتمه می رسد و سریالی 25 قسمتی است.

بعد از سریال 021، سریال شرم از شبکه سه سیما روی آنتن رفت و بعد از از سرنوشت هم مجموعه بیگانه ای با من است از شبکه دو مهمان خانه های مردم خواهد بود.

61.5 درصد از مخاطبان 021 و 87.4 درصد از مخاطبان فصل سوم از سرنوشت در حد زیاد از این سریال ها ابراز رضایت کرده اند.

سه سریال در شبکه آی فیلم هم بیشترین مخاطبان سریال های تکراری را از آن خود کرده اند. پایتخت 2، کیمیا و پس از باران به ترتیب با 23، 19 و 13 درصد بیشترین مخاطب را در میان سریال های تکراری داشته اند.

بر اساس این نظرسنجی، 27 درصد از هموطنان غیرتهرانی، از شبکه های استانی بیننده سریال های تکراری بوده اند و 13.3 درصد مردم هم از طریق اینترنت تکرار سریال های سیما را دیده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1354

به "خانه امن پربیننده ترین سریال تلویزیون شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه امن پربیننده ترین سریال تلویزیون شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید