روزنامه خبرنگاران صندلی خاصی دربین رسانه ها دارد

به گزارش مجله شرقیا، مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان به مناسبت روز خبرنگار از سرپرستی روزنامه خبرنگاران در استان کرمان بازدیدواز کوشش های کارکنان و خبرنگاران این روزنامه در پوشش اخبار استان تقدیر و تشکر کرد.

روزنامه خبرنگاران صندلی خاصی دربین رسانه ها دارد

به گزارش خبرنگاران کرمان؛احمدعلیرمضانی،دراین بازدیدبااشاره به روح بلند همه خبرنگاران درطول تاریخ علی الخصوص خبرنگار شهید محمودصارمی اضافه نمود:خبرنگاران کار بسیار سختی دارندوصندلی آنها همچون بیسیم چیان درجبهه های جنگ است،زیرا امروزدرجبهه رسانه ای،اگرخبرنگاردرخطمقدم نباشد،خبرنگار نیستند.

وی توضیح داد:روزنامه خبرنگاران وصدا و سیما یک مجموعه هستند و به همین جهت هر توفیقی روزنامه خبرنگاران در استان کرمان کسب کندمتعلق به صدا وسیمای استان هم خواهد بود وبالعکس هر توفیقی صداوسیمای مرکز کرمان داشته با شد متعلق به روزنامه خبرنگاران هم است.

مدیرکل صداو سیمای مرکز کرمان با تشکر ازارتباط مستمری که مابین سرپرستی روزنامه خبرنگاران در استان کرمان با صدا و سیمای مرکز کرمان برای پوشش اخبار و تهیه گزارش از تولیدات مختلف رادیویی و تلویزیونی این مرکز در روزنامه خبرنگاران وخبرگزاری خبرنگاران وجود دارد گفت:اقدام روزنامه خبرنگاران برای پوشش اخبار صدا و سیمای مراکز استان هادرقالب گزارش،خبر و یادداشت بسیار پسندیده و قابل تقدیر است.

علیرمضانی اضافه نمود:روزنامه خبرنگاران به اسم رسانه مکتوب سازمان صدا و سیما دارای صندلی خاصی در بین رسانه ها است وصدا و سیمای مرکز کرمان آماده هرگونه همکاری با مجموعه خبرنگاران در استان می باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1774

به "روزنامه خبرنگاران صندلی خاصی دربین رسانه ها دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه خبرنگاران صندلی خاصی دربین رسانه ها دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید