زیباترین هتل ساخته شده از نمک؛ پالاسیو دسال بولیوی

به گزارش مجله شرقیا، اگر قصد ساخت یک هتل داشته باشید، احتمالا از سیمان و فولاد استفاده خواهید کرد و یا شاید از آجر و چوب بسازید. یا، اگر هم جوانی خوش ذوق و کوشا باشید، می توانید هتل تان را به طور کامل از نمک بسازید به عبارتی یک هتل نمکی داشته باشید.

زیباترین هتل ساخته شده از نمک؛ پالاسیو دسال بولیوی

پالاسیو دسال، کنار بزرگ ترین تپه نمک دنیا ساخته شده است. تمام 30 اتاق خواب، دیوارها و حتی مبلمان های آن از نمک ساخته شده است. شما هیچ گونه پیچ، میخ و یا سیمانی پیدا نخواهید کرد زیرا برای ساخت، از مخلوط بلوک های نمکی با آب نمک استفاده نموده اند و بقیه قسمت ها، اکثرا از قطعات چوبی ساخته شده است.

گونه ای از برترین نمک ها

در هتل پالاسیو دسال که در پیونی، بولیوی، واقع شده است، همه چیز از نمک ساخته شده است.

با توجه به اینکه تهیه مصالح ساختمانی در پیونی بسیار سخت است، طراح این هتل، تصمیم به استفاده از نمک موجود در این منطقه برای ساخت هتلی سازگار با محیط زیست گرفت. شما می توانید برای ناهار، به آشپزخانه های مخصوص آشپزی نمکی بروید و یا در حمام آب نمکی، سونا خشک و اتاق بخار به استراحت بپردازید.

شما حتی می توانید در بازی گلف نه سوراخه شرکت کنید، تا زمانی که پیروز باشید، نشانه سبز که در واقع سفید است، مشخص نماینده شماست (بله، آن نیز از نمک ساخته شده است).

دشت نمک بولیوی در نزدیکی هتل قرار گرفته است.

احساس شوری (به روشی خوب!)

پلاسیو دسال 1360 متر مربع مساحت داشته و از بیش از یک میلیون بلوک نمکی 14 اینچی (35 سانتی متر) ساخته شده است. اتاق های نمکی مشابه خانه اسکیموها به نظر می رسند.

مهمان ها نمی توانند باور نمایند که بر روی جایگاه نمکی نشسته و یا به یک دیوار نمکی تکیه داده اند، به همین علت اغلب سعی می نمایند هتل را لیس بزنند تا مطمئن شوند.

این موضوع مورد توجه مدیریت قرار گرفته است، از این رو سیاست هایی برای جلوگیری از لیسیدن (به طور جدی) در نظر گرفتنه اند. با این حال، شما تشویق می شوید که هتل را لمس کنید.

تصاویری زیبا از داخل این هتل عجیب با نور پردازی خاصش برای اقامت نمایندگان در این هتل بسیاردوست داشتنی است.

منبع: کجارو / curiosity.com
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 2007

به "زیباترین هتل ساخته شده از نمک؛ پالاسیو دسال بولیوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباترین هتل ساخته شده از نمک؛ پالاسیو دسال بولیوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید