سلبریتی ها را بزرگ می کنید و بعد به زمین می کوبید!

به گزارش مجله شرقیا، مهران مهام می گوید که مردم یک چهره مشهور را بزرگ می نمایند و بعد خودشان هم او را زمین می کوبند. اگر یک سلبریتی بزرگ شده، مردم او را بزرگ نموده اند.

سلبریتی ها را بزرگ می کنید و بعد به زمین می کوبید!

تهیه نماینده سریال های ترش و شیرین و من یک مستاجرم در گفت وگو با مجله شرقیا درباره اظهار نظر برخی بازیگران در فضای مجازی گفت: باید خیلی کودک باشیم که زمانی که یک چهره حرفی در فضای مجازی می زند، در راستای حرف او جریانی توسط مردم راه بیفتد. فردی که جلوی دوربین ایفای نقش می نماید مگر عقل کل است؟ برای مثال بیانات یک فرد ثروتمند را می نویسند، مگر هر ثروتمندی بیانات درستی دارد. ما باید خود را درست کنیم و عاقل باشیم کنیم زیرا نمی توانیم جلوی حرف زدن کسی را بگیریم.

او درباره استفاده ابزاری و ویترینی برخی از چهره ها از فضای مجازی، اظهار کرد: من قبول دارم که بالاخره فضای مجازی محلی برای انتشار عکس است. اما گاهی در فضای مجازی می بینم افرادی که از رده خارج شده اند و در این فضا نیستند، می خواهند خلاف جهت رودخانه شنا و خود را مطرح نمایند؛ در واقع اینکه بخواهیم مطلبی را برای مطرح کردن خود، خلاف وضعیت و عرف جامعه بگوییم، در حالی که در جایگاهی قرار نداریم که این حرف را بیان کنیم، خوب نیست. باید ببینیم در چه جایگاهی قرار داریم و چکاره هستیم که درباره این مسائل حرف می زنیم؛ البته طرف دیگر قضیه این است که متاسفانه بیشترین چیزی که لطمه می زند، الفاظ رکیکی است که در زیر پست این افراد چهره ردوبدل می گردد.

تهیه نماینده سریال های کارآگاه شمسی و دستیارش مادام و کتاب فروشی هدهد ادامه داد: برخی از مردم کامنت هایی زیر پست چهره ها می گذارند و الفاظ رکیک به کار می برند؛ در حالی که می توانند سکوت یا بحث نمایند. اگر برخی سلبریتی ها زندگی دو گانه دارند و مردم آن ها دوست ندارند، بهتر است که آن ها را کنار بگذارند یا بلاک نمایند. مردم یک چهره مشهور را بزرگ می نمایند و بعد خودشان هم او را زمین می کوبند. اگر یک سلبریتی بزرگ شده، مردم او را بزرگ نموده اند. نه سلبریتی را بالا ببرید، نه به او ناسزا بگویید. به نظرم سلبریتی هم هیچکدام را نمی خواهد. سلبریتی ها سرمایه های این اجتماع هستند بنابراین اگر قبولشان نداریم، آن ها را کنار بگذاریم.

مهام با اشاره به معیاری برای دستمزد بازیگران اظهار کرد: من به عنوان تهیه نماینده بر اساس استقبال مردم، دستمزد بازیگر را معین می کنم. برای مثال مردم رضا عطاران را دوست دارند بنابراین فیلم هایش می فروشد. در واقع قیمت رضا عطاران را مردم بالا می برند و نرخ بازیگر بر اساس اقبال مردم است. برای مثال من می بینم در فضای مجازی بازیگران چند لایک و کامنت دارند و به وسیله آن میزان محبوبیت را می فهمم؛ بنابراین مردم اهمیت زیادی دارند.

او با اشاره به سریال روزهای خوش زندگی گفت: سریال روزهای خوش زندگی به دلیل مسائل درون گروهی و مشکل در بازنویسی فیلمنامه فعلا متوقف شده است و زمانی که مشکل حل گردد دوباره کار راه می افتد. این سریال 26 قسمتی طنز اجتماعی درباره اعتیاد است که قبلا قرار بود توسط سعید آقاخانی، کارگردانی و جواد فرحانی، تهیه نمایندگی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 69

به "سلبریتی ها را بزرگ می کنید و بعد به زمین می کوبید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلبریتی ها را بزرگ می کنید و بعد به زمین می کوبید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید