شلیک یه مرد به همسرش مقابل ساختمان شورای حل اختلاف!

به گزارش مجله شرقیا، خبرنگاران : امروز 7 تیر ماه، یک زن مقابل ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان جیرفت هدف شلیک گلوله شوهرش نهاده شد و به بیمارستان انتقال یافت.

شلیک یه مرد به همسرش مقابل ساختمان شورای حل اختلاف!

به گزارش به نقل از ایرنا، حاضران در محل، فرد شلیک کننده را همسر یا همسر سابق زن معرفی کردند که با وی اختلاف خانوادگی داشته است. یکی از حاضران در صحنه حادثه شرح داد: مردی که با همسرش اختلاف خانوادگی داشت، با اسلحه به زن شلیک کرد.

این شهروند اضافه نمود: این شخص 2 تیر به همسرش شلیک کرد و زن سپس به بیمارستان انتقال یافت.

سرهنگ رضا محمدرضایی فرمانده انتظامی جیرفت با تشریح ابعاد حادثه شلیک به این زن گفت: همدست ضارب (فرد شلیک کننده) دستگیر شده و ضارب هم تحت تعقیب است.

وی ادامه داد: ساعت 10 امروز (دوشنبه 7 تیر) در پی اختلاف خانوادگی یک زوج، حادثه تیراندازی به یک زن در مجاور شورای حل اختلاف رخ داد.

فرمانده انتظامی جیرفت اضافه نمود: در این حادثه ضارب (تیرانداز) پس از ورود همسر خود به داخل محوطه شورای حل اختلاف، با اسلحه ساچمه ای به وی شلیک و او را مجروح کرد.

سرهنگ محمدرضایی با بیان اینکه ضارب و همدست وی بلافاصله از محل حادثه متواری شدند، بیان نمود: خانم مجروح بلافاصله به وسیله مرکز فوریت های پزشکی به بیمارستان امام خمینی(ره) جیرفت منتقل شد و هم اکنون در بخش جراحی است.

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: پس از کسب اطلاعات پلیسی هویت شخص ضارب و همدست وی که باجناقش بوده تعیین و کوشش برای دستگیری این افراد شروع شد.

وی اضافه نمود: همدست ضارب در همین مدت زمان دستگیر شد و کوشش برای دستگیری ضارب هم همچنان ادامه دارد.

محمدرضایی توضیح داد: براساس آنالیز های اولیه اختلاف این زوج برای حضانت بچه بوده است.

وی به بعضی مطالب منتشرشده در فضای مجازی درخصوص فوت خانمی که مورد شلیک قرار گرفته اشاره و تاکید نمود: خانم مجروح تحت درمان است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1763

به "شلیک یه مرد به همسرش مقابل ساختمان شورای حل اختلاف!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلیک یه مرد به همسرش مقابل ساختمان شورای حل اختلاف!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید