کشتی فرنگی

متولیان لیگ کشتی در انتظار تصمیم ستاد مقابله با کرونا

به گزارش خبرنگاران، چندی پیش با لغو رقابتهای جهانی 2020 صربستان، سازمان لیگ کشتی به این فکر افتاد تا پیکارهای دور برگشت لیگ را زودتر از موعد اعلام شده قبلی آغاز کند. بر این اساس قرار شد دور برگشت لیگ از اول آذرماه آغاز شود که البته این تصمیم بلافاصله بنا...

28 آذر 1399

خبرنگاران چند خبر ورزشی از خوزستان

اهواز - خبرنگاران - دبیر هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و برای حفظ سلامت ورزشکاران، 6 هزار ماسک بین ورزشکاران این هیات توزیع شد.

26 آذر 1399

دغدغه های دبیر و رکود احتمالی کشتی ایران، دو فدراسیون با یک بودجه

به گزارش خبرنگاران، اواخر هفته گذشته بود علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی به تشریح شرایط این رشته المپیکی و پرافتخار پرداخت که بخش اعظمی از این اظهارات، بسیار نگران کننده بود. وی در تازه ترین اظهارات خود به دغدغه های فراوان مالی و همچنین خالی شدن صحنه...

21 مرداد 1399

دومین پیروزی گرایی برابر حریف آذربایجانی رقم خورد

به گزارش خبرنگاران، پیکارهای سه وزن پایانی کشتی فرنگی قهرمانی جهان از صبح امروز در شهر نورسلطان قزاقستان آغاز شد که طی آن نمایندگان اوزان 60 ، 77 و 130 کیلوگرم کشورمان به میدان رفتند.

21 مهر 1398

سعید عبدولی به یکقدمی فینال رسید، ناصرپور و کاویانی نژاد حذف شدند

به گزارش خبرنگاران، در خاتمه دور مقدماتی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی دنیا که صبح امروز شنبه با مصاف مدعیان چهار وزن نخست در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار گردید، سعید عبدولی به نیمه نهایی رسید و دو نماینده کشورمان حذف شدند. ضمن اینکه میثم دلخانی هم در...

19 مهر 1398

حسن رنگرز: نامه اتحادیه جهانی زیبنده کشتی ایران نبود

واکنش ها به نامه اتحادیه جهانی همچنان ادامه دارد. این بار حسن رنگرز که دوره ای به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی فعالیت نموده وقوع چنین بدهی را بی تدبیری مدیریتی می داند.

4 مرداد 1398

افتتاح مجموعه ای بعد از 23 سال انتظار ، سالن کشتی اندیمشک با آپشن رختکن

در حاشیه مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک سالن چند منظوره شهید سروندی این شهر افتتاح شد. سالنی که کلنگش 11 بهمن سال 74 به زمین خورد.

12 خرداد 1398

امید نوروزی: فدراسیون کشتی به هیئت ها زنگ می زند و تهدید می نماید، من و هیئت استان فارس از دبیر حمایت می کنیم

امید نوروزی قهرمان کشتی فرنگی المپیک 2012 لندن با بیان اینکه از علیرضا دبیر حمایت می کنیم، گفت: اینکه فدراسیون کشتی به خاطر دیدار با او، هیئت ها را تهدید می نماید اخلاقی و حرفه ای نیست.

10 خرداد 1398