بازیگران جدید به ماموریت غیرممکن 7 پیوستند خبرنگاران

به گزارش مجله شرقیا، گروه بازیگران ماموریت غیرممکن 7 که به کارگردانی کریستوفر مک کوری در حال فیلمبرداری است، بیشتر شدند.

بازیگران جدید به ماموریت غیرممکن 7 پیوستند خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، کریستوفر مک کوری کارگردان ماموریت غیرممکن 7 دیروز در پستی اینستاگرامی گفت کری الویس بازیگر چیزهای عجیب، ایندیرا وارما بازیگر بازی تاج و تخت، راب دلانی بازیگر فاجعه، چارلی پارنل بازیگر آخرین کشتی و مارک گاتیس بازیگر شرلوک به تام کروز در این فیلم جاسوسی پیوستند. فیلمبرداری این فیلم با وجود پاندمی کرونا در سال 2020 و 2021 در دست انجام بوده است.

جدای از آن پارامونت پیکچرز هم تایید کرد که گرگ تارزان دیویس بازیگر تاپ گان: ماوریک هم در این فیلم بازی می نماید.

این بازیگران به گروهی که تا به امروز جلوی دوربین رفتند از جمله ونسا کربی، ربکا فرگوسن، وینگ رامس، سایمون پگ و آنجلا بسِت افزوده شدند.

نقش های بازیگران جدید هنوز روشن نیست اما در پستی که مک کوری منتشر نموده دلانی در حالی دیده می گردد که یونیفورم ارتشی پوشیده است. هشتگ های این خبر حکایت از این دارد که این خبر به فیلم بعدی یعنی فیلم هشتم ماموریت غیرممکن هم مربوط است و آنها نقششان را در فیلم بعدی هم ادامه می دهند.

از ابتدا قرار بود فیلم هفتم و هشتم پشت سرهم فیلمبرداری شوند اما وظیفه تام کروز برای معرفی تاپ گان: ماوریک که پاندمی موجب شد تا اکران آن از سال 2020 به 2 جولای 2021 موکول گردد، موجب شد تا برنامه ریزی ها کمی به هم بخورد و فیلمبرداری فیلم هشتم کمی عقب بیفتد. با همه این ها زمان اکران این 2 فیلم تغییر ننموده و همچنان نوامبر 2021 و نوامبر 2022 است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1541

به "بازیگران جدید به ماموریت غیرممکن 7 پیوستند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگران جدید به ماموریت غیرممکن 7 پیوستند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید