واکنش حامد کمیلی و هادی کاظمی به توقف یک باره قبله عالم

به گزارش مجله شرقیا، حامد کمیلی و هادی کاظمی به حجم زیاد سانسور در سریال قبله عالم و توقف ناگهانیِ آن واکنش نشان دادند.

واکنش حامد کمیلی و هادی کاظمی به توقف یک باره قبله عالم

به گزارش خبرنگاران، حامد کمیلی و هادی کاظمی، بازیگران سریال قبله عالم، با خاتمه یافتن این سریال، پیغام های جداگانه ای منتشر و نسبت به حجم زیاد سانسورها اعتراض کردند.

حامد کمیلی نوشته است:

خداحافظ قبله عالم

به احترام لبخندتان در شرایط سخت قبله عالم را ساختیم به این امید که شاید مرهمی باشد بر دلتان در این روزگار سخت، اما نخواستند، نگذاشتند و تمام.

خستگی ماند به جانمان.

کمیلی آورده است: ممنون از همه گروه حرفه ای و محترمم که در شرایط سخت کرونا در کنار هم ایستادند و زحماتشان آنگونه که باید دیده نشد. سپاسگزارم از همه تیم بازیگری قبله عالم. همکاری در کنار شما اینگونه همدل برایم بسیار لذت بخش بود. جناب منوچهر محمدی سابقه شما در سینمای ما گویای همه چیز است و می دانیم همه تلاشتان را برای جلوگیری از سانسور کردید که نشد.

او در ادامه از عوامل سریال هم تشکر نموده و خطاب به حامد محمدی، نویسنده و کارگردان قبله عالم نوشته است: حامد خان محمدی، رفیق، می دانم چه آشوبی در دلت برپاست. شاید وقتی دیگر مرد...شاید.

هادی کاظمی هم دیگر بازیگر سریال قبله عالم که پیش از این هم به سانسورهای زیاد این سریال اعتراض نموده بود، در پیغامی نوشته است: خب این هم از سریال قبله عالم؛ بالاخره پخش سریال متوقف شد.

کاظمی در ادامه ضمن تشکر از عوامل سریال قبله عالم نوشته است: مسأله ای ذهنم را درگیر نموده؛ با همکارانمان درددلی دارم؛ اینکه هنرمندان و همکاران عزیزمان هیچکدامشان هیچ واکنشی نسبت به سانسورها و حواشی قبله عالم نداشتند، عجیب بود. شاید چون جزو هیچ باند و گروهی نبودیم، هیچ عکس العملی نشان ندادند که البته حق داشتند. البته دوستانی اندک هم بودند که پشت کار درآمدند و کسانی که مغرضانه مثل لودر از رویمان رد شدند.

او در ادامه نوشته است: اما جالب است بدانید، بدانید که این تیغ سانسور گریبان همه کارها را می گیرد؛ دیر یا زود. یادمان باشد مرگ همواره برای همسایه خوب نیست. هر چند این ضرب المثل انگار در ایران کار می نماید. این حجم از بی خیالی نسبت به محصول همکارانتان فراتر از خیالم بود! و فهمیدم که در این عصر خودت باید گلیمت را از آب بکشی بیرون و کسی پشتت نیست، چون همه تماشاگری بودند با شانه های بالا انداخته، که زیر لب می گفتند به ما چه برای ما که اتفاقی نیفتاده.

حامد محمدی، نویسنده و کارگردان سریال قبله عالم هم هنگام پخش سریال اعتراض خود را نسبت به حجم زیاد سانسور اعلام نموده و گفته بود: این سریالی نیست که من ساختم!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1859

به "واکنش حامد کمیلی و هادی کاظمی به توقف یک باره قبله عالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش حامد کمیلی و هادی کاظمی به توقف یک باره قبله عالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید