تخصیص شناسه ملی به 10 هزار واحد آموزشی

به گزارش مجله شرقیا، تهران (پانا) - رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش از اجرایی شدن فرآیند تخصیص شناسه ملی به واحدهای آموزشی در سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش اطلاع داد.

تخصیص شناسه ملی به 10 هزار واحد آموزشی

ناصر سلیمانزاده اظهار کرد: با کوشش مجموعه آموزش و پرورش در منطقه ها، استانها و ستاد و مساعدت سازمان ثبت شرکت ها بعد از قریب به سه سال پیگیری و کوشش؛ مشکل تخصیص شناسه واحدهای آموزشی مرتفع شد.

وی خاطر نشان کرد: برای تعداد ده هزار واحد آموزشی که اطلاعات آنها قبلاً در سامانه یکپارچه آموزش و پرورش تکمیل و تأیید شده بود، شناسه ملی تخصیص یافت.

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: مسئولان مرتبط استانی و منطقه ای با دسترسی به سامانه مذکور می توانند شناسه ها را مشاهده و در اختیار مدیران مدارس قرار دهند.

وی اضافه کرد: بعلاوه اطلاعات 40 هزار واحد سازمانی که در سال های گذشته شناسه دریافت کرده اند اما به هر دلیلی اعم از تغییر مدیر، تغییر نام واحد سازمانی و.... شناسه آنها تعلیق شده بود در مرحله بازبینی قرار گرفته است که پس از تکمیل اطلاعات، کلیه شناسه ها فعال و قابل بهره برداری خواهد شد.

سلیمانزاده گفت: در آینده ای نزدیک مشکل همه واحدهای سازمانی که احتیاج به اخذ شناسه دارند مرتفع و فرایند دریافت شناسه در کمترین بازه زمانی انجام خواهد پذیرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1867

به "تخصیص شناسه ملی به 10 هزار واحد آموزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص شناسه ملی به 10 هزار واحد آموزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید