حاجیلو: طرفداران پرسپولیس هم از رأی سوپرجام خوشحال نمی شوند، شرایط استقلال سخت است و دلم برای شفر می سوزد

به گزارش مجله شرقیا، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط استقلال خیلی سخت گردیده و دلم برای وینفرد شفر می سوزد.

حاجیلو: طرفداران پرسپولیس هم از رأی سوپرجام خوشحال نمی شوند، شرایط استقلال سخت است و دلم برای شفر می سوزد

اصغر حاجیلو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره اعلام رأی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده سوپرجام و تأیید بازنده شدن استقلال گفت: حدود دو، سه هفته پیش در نامه ای از سوی بازیکنان و خود ما خواهان برگزاری بازی در زمان دیگری گردیده بودیم. قرار بود این نامه در سایت باشگاه قرار داده گردد تا به پرسپولیس اعلام نموده که هر زمان و هر جایی بخواهند، حاضرین با آنها بازی کنیم، اما امروز متوجه شدیم که کمیته استیناف رأی پرونده را اعلام نموده است.

طرفداران پرسپولیس دوست ندارند جام بدون بازی بدست بیاورند. وی اضافه نمود: مطمئنا طرفداران پرسپولیس هم از این خبر خوشحال نمی شوند، چرا که آنها دنبال بازی جوانمردانه هستند. استقلال و پرسپولیس بازی های زیادی انجام داده اند و برد و باخت های زیادی را شاهد بودیم. این بازی هم مهم بود که برگزار گردد و دو تیم جوانمردانه به مصاف هم بروند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با اشاره به شرایط این روزهای آبی پوشان پس از شکست سه بر یک برابر السد قطر گفت: ما گرفتار حضور 6 بازیکن مان در تیم ملی هستیم. امروز در تمرین استقلال با دستیاران شفر هاج و واج بودیم که چه کار کنیم. تیم ملی 20 شهریور بازی دوستانه دارد، ما هم باید بیست ودوم با نفت مسجدسلیمان بازی نموده و بیست وششم هم با السد در قطر مصاف داشته باشیم. نبود ملی پوشان کار را برای شفر سخت می نماید.

حاجیلو ادامه داد: در تعطیلات لیگ می توانستیم بحث هماهنگی بازیکنان را داشته باشیم، اما 6 بازیکن اصلی مان در تیم ملی حضور دارند. وینفرد شفر مانده با این شرایط چه کار کند، از یک طرف، 6 بازیکنش را ندارد، از طرف دیگر در عرض چند روز باید با تیم های مختلف بازی نموده و سفرهای زیادی در پیش خواهیم داشت. امیدوارم مسئولان فکر عاجلی برای استقلال بنمایند. طبق قانون فیفا، بازیکنان باید 48 ساعت قبل از بازی باشگاهی در اختیار تیم های خود باشند. کی روش روش خاص خودش را دارد، اما حق شفر هم خورده می گردد.

وی توضیح داد: پرسپولیس رقیب دیرینه استقلال است، اما بازیکنانی چون کمال کامیابی نیا، علی عیلپور و سید جلال حسینی می توانستند به تیم ملی دعوت شوند. به نظرم در حق چند بازیکن پرسپولیس هم اجحاف شد، کامیابی نیا در بازی های اخیر پرسپولیس به خصوص در آسیا ستاره تیمش بوده است. بازیکنان در مسابقات لیگ به این دلیل کوشش می نمایند که راهی تیم ملی شوند، چون اوج کار و نمایش اصلی آنها در تیم ملی است. در گذشته، همه به این دلیل به استقلال و پرسپولیس می آمدند که نصف تیم ملی استقلالی بود و نصف پرسپولیسی. به ندرت بازیکنی مثل حمید علیدوستی پیدا می شد که از هما به تیم ملی دعوت گردد. الان اینطوری نیست و هر جایی بازیکن خوب باشد، تیم ملی او را دعوت می نماید. با این وجود، حق چند بازیکن پرسپولیس بود که به تیم ملی دعوت شوند، چون در مسابقات داخلی و آسیایی خوب کار کردند. کی روش باید تغییری در سیاست هایش بدهد تا بازیکنان هم امیدوار شوند. این اتفاق خوب نیست و فشار برای مربیان خواهد بود، چون بازیکن انگیزه اش را از دست می دهد. سیدجلال در اوج تجربه خودش قرار گرفته است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: شرایط استقلال واقعا خوب نیست و فشار زیادی به شفر آمده و دلم برای او می سوزد. بازیکنان باید خیلی کنار هم قرار بگیرند تا هماهنگ شوند. تاج باید از توانایی مدیریتش استفاده نموده و با کی روش درباره ملی پوشان استقلال صحبت کند. پرسپولیس در آزادی بازی دارد، اما ما با نفت در مسجد سلیمان. همانطوری که بازی پرسپولیس به تعویق افتاد، امیدواریم بازی ما هم تغییر کند. قطعا مهدی تاج هم در این زمینه ورود خواهد نمود تا استقلال بدون مشکل راهی قطر گردد. در نظر بگیرید که استقلال باید راهی مسجد سلیمان گردیده، شهری که شرایط آب وهوایی خاص خودش را دارد، دوباره به تهران بازگشته و خودش را خیلی زود آماده سفر به قطر کند. این وسط هم 6 بازیکن ملی پوش هم در تمرینات استقلال حضور ندارند. شرایط استقلال خیلی سخت تر از پرسپولیس است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 36

به "حاجیلو: طرفداران پرسپولیس هم از رأی سوپرجام خوشحال نمی شوند، شرایط استقلال سخت است و دلم برای شفر می سوزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجیلو: طرفداران پرسپولیس هم از رأی سوپرجام خوشحال نمی شوند، شرایط استقلال سخت است و دلم برای شفر می سوزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید