شورایعالی امنیت ملی ادعای یک نماینده سابق مجلس را تکذیب کرد

به گزارش مجله شرقیا، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در اطلاعیه ای به اظهارات یکی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

شورایعالی امنیت ملی ادعای یک نماینده سابق مجلس را تکذیب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری مهر، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اظهارات یکی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی که طی آن نقل قول غیرواقعی و بی اساسی به دبیر شورای عالی امنیت ملی نسبت داده شده است راتکذیب کرد.

متن اطلاعیه صادر شده به این توضیح است:

روز گذشته ویدیویی از گفتگوی آقای محمود صادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی منتشر شد که وی در آن با ارائه توضیحاتی در مورد وقایع تلخ آبان ماه سال 98، اظهارات غیر واقعی و بی اساسی را به دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی نسبت داده است که تماماً کذب و عاری از واقعیت است.

دریابان شمخانی علیرغم حضور و سخنرانی در صحن مجلس و همچنین برگزاری جلسات مختلف با شخصیت ها و چهره های سیاسی و رسانه ای پیرامون وقایع آبان ماه سال 98، هیچ گونه گفتگوی دوجانبه با آقای صادقی نداشته اند.

با توجه به اظهارات مشابه از سوی آقای صادقی در موضوعات مختلف که عمدتاً بدون ارائه هرگونه مستند قابل دفاع مطرح شده، سوء نیت نامبرده از بیان موضوعاتی از این دست محرز است.

صحبت های غیر واقعی اخیر نامبرده صرف نظر از اهداف سیاسی آن، به طور قطع دارای پیامدهای کلان امنیتی برای کشور بوده و قابل اغماض نمی باشد لذا موضوع، برای روشن شدن ابعاد و قصد و نیت وی از این اظهارات به وسیله مراجع قضایی ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1596

به "شورایعالی امنیت ملی ادعای یک نماینده سابق مجلس را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورایعالی امنیت ملی ادعای یک نماینده سابق مجلس را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید