عجیب ترین اتفاق سال 98 خودش بود، دین محمدی سرمربی تیم ملی می گردد!

به گزارش مجله شرقیا، ستار همدانی بازیکن و سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال در تبادل نظر با خبرنگاران به سئوالاتی که بی ارتباط به نوروز نبود پاسخ داد.

عجیب ترین اتفاق سال 98 خودش بود، دین محمدی سرمربی تیم ملی می گردد!

* مجله شرقیا: سال 98 چطور گذشت؟

- ستار همدانی: اگر از نظر شخصی و فردی به سال 98 نگاه کنم باید بگویم سال خوبی را داشتم. اما ما جزئی از یک کل به اسم جامعه هستیم و اگر بخواهم از نظر اجتماعی به سال 98 نگاه کنم باید بگویم سالی بسیار سخت را سپری کردیم. اما سال 98 هم با همه سختی هایش گذشت و به خاطره ها پیوست و این خصلت دنیاست. امیدوارم سال جدید به ازای تک تک این مسائل مردم ایران خیر ببینند.

* عجیب ترین اتفاق سال 98 کدام بود؟

- در سال 98 آنقدر اتفاقات عجیب و تلخ افتاد که نمی توان یکی از آنها را به عنوان عجیب ترین انتخاب کرد. اما این را می گویم که عجیب ترین اتفاق سال 98 خود سال 98 بود. سالی که از روز اول فروردین تا 29 اسفند با حادثه و بلا همراه بود را نمی توان سال عجیبی دانست؟

* دلیل این که سال جاری این میزان بلا در کشور ما نازل شد چیست؟

- جامعه ما با هم نا مهربان شدند، صداقت ها کم شده، معرفت ها نسبت به هم کم شده، رحم مردم نسبت به هم از بین رفته، دروغ زیاد شده و خداوند هم همه این ها را می بیند. از نظر من یکی از اصلی ترین عواملی که باعث شده تا این میزان بلا در جامعه زیاد گردد همین موارد است. جامعه ما باید خودش را اصلاح کند تا کائنات هم نگاه شان را به این کشور و مردمش برگرداند.

* می دانی سال 99 چه سالی است؟

- سال موش است و امیدوارم در سال موش، موش هایی که به جان مردم افتادند و روزی مردم را انبار می نمایند از این کارشان دست بکشند و به سوراخ های خود بروند تا مردم یک نفس راحت از دست آنها بکشند.

* آرزوی ورزشی ات برای سال 99 چیست؟

- رسیدن تیم ملی به جام جهانی. در این روزها که فقط خبرهای بد شنیده می گردد، فوتبال می تواند دل مردم را خوش کند و امیدوارم با صعود ایران به جام جهانی دل مردم خوش گردد.

* یک دروغ سیزده بگو.

- بنویسید سیروس دین محمدی سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی می گردد.

* یک آرزو

- آرزو می کنم در سال 99 حال مردم خوب باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 919

به "عجیب ترین اتفاق سال 98 خودش بود، دین محمدی سرمربی تیم ملی می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین اتفاق سال 98 خودش بود، دین محمدی سرمربی تیم ملی می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید