لیگ قهرمانان اروپا، اتلتیکو مادرید آخرین مسافر مرحله یک هشتم نهایی شد، تیم مورینیو در بازی تشریفاتی به بایرن مونیخ باخت

به گزارش مجله شرقیا، مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با صعود تیم فوتبال اتلتیکو مادرید و رجحان بایرن مونیخ و رئال مادرید در بازی های تشریفاتی به خاتمه رسید.

لیگ قهرمانان اروپا، اتلتیکو مادرید آخرین مسافر مرحله یک هشتم نهایی شد، تیم مورینیو در بازی تشریفاتی به بایرن مونیخ باخت

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، شب انتهای مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با صعود تیم فوتبال اتلتیکو مادرید و رجحان بایرن مونیخ، یوونتوس و رئال مادرید در بازی های تشریفاتی به انتها رسید.

در گروه چهارم، اتلتیکو مادرید با رجحان 2 بر صفر خانگی مقابل لوکوموتیو مسکو به عنوان آخرین تیم به مرحله یک هشتم نهایی راه یافت. پس از اینکه تریپیر در دقیقه 3 یک پنالتی اتلتیکو را هدر داد، میزبان از طریق فیلیکس در دقیقه 17 (از روی نقطه پنالتی) و فیلیپه در دقیقه 54 به گل رسید. در دیگر بازی این گروه، یوونتوس با گل های رونالدو در دقیقه 75 و ایگواین در دقیقه 2+90 مقابل میزبانش، بایرلورکوزن به رجحان 2 بر صفر رسید. در جدول گروه چهارم، یوونتوس 16 و اتلتیکوی 10 امتیازی به عنوان تیم های اول و دوم صعود کردند و لورکوزن شش امتیازی به لیگ اروپا رسید.

براساس این گزارش، در گروه اول، رئال مادرید در دیداری تشریفاتی در خانه بروژ 3 بر یک پیروز شد. رودریگو در دقیقه 53، وینیسیوس در دقیقه 64 و مودریچ در دقیقه 1+90 برای رئال و واناکن در دقیقه 55 برای بروژ گل زدند. پاری سن ژرمن هم در زمین خود 5 بر صفر گالاتاسرای را برد. ایکاردی در دقیقه 32، سارابیا در دقیقه 35، نیمار در دقیقه 74، امباپه در دقیقه 63 و کاوانی در دقیقه 84 (از روی نقطه پنالتی) برای میزبان گل زدند. در این گروه پیش از این صعود پاری سن ژرمن 16 و رئال مادرید 11 امتیازی قطعی شده بود. بروژ سه امتیازی هم به لیگ اروپا رسید.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه دوم، بایرن مونیخ در مسابقه ای تشریفاتی در خانه، 3 بر یک تاتنهام مورینیو را برد. کومان قبل از مصدومیت شدیدش در دقیقه 14، مولر در دقیقه 45 و کوتینیو در دقیقه 64 برای بایرن و سسنیون در دقیقه 20 برای تاتنهام گل زدند. در این گروه المپیاکوس در خانه یک بر صفر ستاره سرخ را برد. در گروه دوم صعود بایرن 18 و تاتنهام 10 امتیازی از پیش قطعی شده بود و المپیاکوس چهار امتیازی به لیگ اروپا رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 600

به "لیگ قهرمانان اروپا، اتلتیکو مادرید آخرین مسافر مرحله یک هشتم نهایی شد، تیم مورینیو در بازی تشریفاتی به بایرن مونیخ باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان اروپا، اتلتیکو مادرید آخرین مسافر مرحله یک هشتم نهایی شد، تیم مورینیو در بازی تشریفاتی به بایرن مونیخ باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید