مالک تیک تاک: هنوز درباره فروش اپلیکیشن تصمیم نگرفتیم

به گزارش مجله شرقیا، در شرایطی که گفته می شود مایکروسافت قصد خرید اپلیکیشن چینی تیک تاک را دارد، بایت دنس مالک این اپلیکیشن می گوید هنوز در این مورد تصمیم نهایی را نگرفته است.

مالک تیک تاک: هنوز درباره فروش اپلیکیشن تصمیم نگرفتیم

ژانگ ییمینگ مؤسس و مدیرعامل بایت دنس در این مورد گفته است: ما با فروش تیک تاک در آمریکا موافق نیستیم، زیرا همیشه به حفاظت از داده های کاربرانمان متعهد بوده ایم و این پلتفرم را بی طرف و شفاف نگه داشته ایم.

وی در یادداشتی که برای کارکنان این شرکت ارسال کرده، افزوده است: ما هنوز در این زمینه به توافق نهایی نرسیده ایم. اما با توجه به شرایط فعلی بین المللی ما باید با دستور اجرایی رئیس جمهور آمریکا برای ممنوعیت فعالیت تیک تاک و نیز تصمیم کمیته سرمایه گذاری خارجی آمریکا در این زمینه روبرو شویم. در عین حال ما از هیچ احتمالی نمی گذریم.

در بخش دیگری از این یادداشت آمده است: اگر چه ما بارها تاکید کرده ایم که بایت دنس یک شرکت خصوصی است و می توانیم برای رفع نگرانی های آمریکایی ها راه حل های فناورانه پیشنهاد دهیم، اما درخواست طرف آمریکایی برای فروش تیک تاک به یک شرکت در این کشور به قوت خود باقی است.

مایکروسافت روز گذشته از تمایل خود برای خرید نرم افزار چینی تیک تاک از بایت دنس خبر داده بود. منابع خبری غربی از نهایی شدن تصمیم در این زمینه تا 15 سپتامبر خبر داده بودند. ترامپ روز گذشته از فرصت 45 روزه به تیک تاک و مایکروسافت برای جمع بندی در این زمینه خبر داده بود. در عین حال تیک تاک بارها تاکید کرده هیچ رابطه ای با دولت چین ندارد و اطلاعات خصوصی کاربرانش را در اختیار دولت این کشور قرار نمی دهد.،مهر

بیشتر بخوانیم: آیا تیک تاک به مایکروسافت واگذار می شود؟

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1161

به "مالک تیک تاک: هنوز درباره فروش اپلیکیشن تصمیم نگرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالک تیک تاک: هنوز درباره فروش اپلیکیشن تصمیم نگرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید