مجموعه گل ریحان برای یک هدف کوشش می نمایند، دستیار اول و آخر ندارم

به گزارش مجله شرقیا، علی لطیفی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: از آقایان رضا رضایی و محمود عربی که از مدیران جوان، پیروز و خوشنام فوتبالی هستند تشکر می کنم که به من اعتماد کردند و فضای مناسبی برای کار کردن در شرایط سالم فراهم کردند و امیدوارم این همکاری رقم زننده روزهای خوبی باشد و در پایان فصل نیز از بودن کنار هم راضی باشیم.

مجموعه گل ریحان برای یک هدف کوشش می نمایند، دستیار اول و آخر ندارم

سرمربی تیم گل ریحان گفت: در کادر فنی این تیم فعلاً در خدمت بزرگانی مثل علی چینی و علیرضا نیکبخت واحدی هستیم که خودم با آنها همبازی بودم و به جز این دو، نفرات دیگری هم به ما اضافه خواهند شد.

وی افزود: من در هر تیمی کار کردم دوستی، رفاقت، صمیمیت و همدلی را در کادر فنی ایجاد کردم تا این همدلی از نیمکت به تیم تزریق گردد و سال جاری هم چیزی جز این نیست.

لطیفی بیان داشت: به همین دلیل می گویم در کادر فنی من چیزی به عنوان دستیار اول و دوم و سوم نداریم و از خود من تا همه همکارانم و حتی آنالیزورها همه با هم نفر اول، دوم، سوم و تا آخر هستیم. ما همه با هم برابر هستیم و همه برای یک هدف مشترک که پیروزیت باشد کوشش می کنیم.

پیشکسوت فوتبال توضیح داد: اگر جز این باشد پیروزیت حاصل نخواهد شد. ما همه برابر هستیم و تنها توضیح وظایف ما تفاوت دارد و مسئولیت ها به افراد بر اساس توانایی های شان داده می گردد.

سرمربی گل ریحان گفت: به زودی تمرینات مان را در کرج شروع می کنیم و برنامه هایی که برای آمادگی تیم تدوین کردیم به منظور اجرایی شدن در اختیار مدیران باشگاه قرار گرفته است. امیدوارم سال خوب فوتبالی را برای کرج رقم بزنیم و در نهایت پیروز به صعود به لیگ برتر شویم. هدفی که خیلی هم از ما دور نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1305

به "مجموعه گل ریحان برای یک هدف کوشش می نمایند، دستیار اول و آخر ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه گل ریحان برای یک هدف کوشش می نمایند، دستیار اول و آخر ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید