کالدرون: بدون طرفداران انگار یک بازیکن کم داشتیم، هیچ مسئله ای با خلیلی نداشتم

به گزارش مجله شرقیا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از رجحان تیمش برابر پیکان گفت: از بازی شادمان نیستم ولی شادمانم که برنده شدیم.

کالدرون: بدون طرفداران انگار یک بازیکن کم داشتیم، هیچ مسئله ای با خلیلی نداشتم

به گزارش مجله شرقیا، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از فزونی 2 بر یک تیمش برابر پیکان در هفته هفتم لیگ برتر، در نشست خبری اظهار کرد: امروز از همه چیز مهم تر کسب سه امتیاز بود. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم ولی اشتباهات زیادی داشتیم که باعث شد بازی مساوی گردد. امروز بدون تماشاگران بازی کردیم و انگار یک بازیکن کمتر داشتیم. از بازی شاد نیستم ولی شادم که برنده شدیم.

او درباره خلیل زاده هم گفت: اگر حقیقت را بخواهم بگویم 16 روز است که بازی رسمی نداشته ایم. امروز ساعت 12:45 اعلام می نمایند که محرومیت او را بخشیده اند. احمدزاده را محروم کردند و در بازی جام حذفی اجازه دادند بازی کند. به جای اینکه اجازه بدهند با تیم مسافرت کند همان روز او را فراخواندند. منطقی این بود که بعد از بازی او را دعوت می کردند. من از این کار متعجبم و متوجه نمی شوم. 16 روز فرصت داشتند ولی همین روز بازی او را بخشیدند. محرومیت خلیل زاده بی معنی بود. من از این تصمیمات تعجب می کنم.

کالدرون درباره بازی تیمش در نیمه اول هم اظهار کرد: در حمله خوب شرکت کردیم ولی آخرین پاس را خوب نمی دادیم. همواره در نیمه اول خط پرسینگ حریف را رد می کنیم و امکان گل زنی وجود داشت. اشتباهات در پاس های آخر باعث شد به گل نرسیم. همواره باید این مراحل خوب انجام گردد. ما در پاس های آخر مشکل داشتیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا محسن خلیلی به درخواست او از سرپرستی تیم کنار گذاشته شد شرح داد: ما با هم دوست های خوبی بودیم. از تمام زحماتش تشکر می کنم. وقتی یک مدیر جدید می آید این اختیار را دارد که سرپرست خودش را بیاورد. خلیلی در کادر قبلی حضور داشت. من این اجازه را ندارم که درباره سرپرستی که مدیر می گذارد نظر بدهم. همین طور که کسی حق ندارد درباره یاری من تصمیم بگیرد. مدیر است که سرپرست را انتخاب می نماید. ممکن است در شش ماه آینده بگویم با سرپرست جدید خیلی راضی نیستم ولی این اتفاق نیفتاده است. اگر دست من بود من هیچ مسئله ای با خلیلی نداشتم. من باید به تصمیمات باشگاه احترام بگذارم.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد جونیور و موقعیت سازی سخت تیمش در زمان حضور او بیان نمود: او در بازی آخر بازی نکرد. امروز احمدزاده و رسن را نداشتیم. عالیشاه هم سرماخوردگی شدیدی داشت. تصمیم گرفتم او بازی کند چون جوان ها را در حدی نمی بینم که از اول بازی نمایند. من مسئول تیم هستم و وقتی دیدم جونیور راندمان ندارد او را تعویض کردم. من موافق نیستم که تیم بی نظم است. ما روند خوبی داشتیم اما وقفه به خاطر تیم ملی به نفع ما نبود. در بازی بعدی که با تماشاگران بازی کنیم به سطح مد نظر می رسیم. تیمی که از لحاظ ذهنی آماده نباشد در این بازی ها نمی تواند پیروز باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 506

به "کالدرون: بدون طرفداران انگار یک بازیکن کم داشتیم، هیچ مسئله ای با خلیلی نداشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: بدون طرفداران انگار یک بازیکن کم داشتیم، هیچ مسئله ای با خلیلی نداشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید