گفتگوی مجله لیگ قهرمانان اروپا با طارمی؛ از سربازی تا پرسپولیس

به گزارش مجله شرقیا، به گزارش خبرنگاران، مهدی طارمی در بین گزینه های کسب جایزه پوشکاش 2021 (زیباترین گل سال دنیا) قرار گرفته است. او به واسطه گل قیچی برگردان به چلسی در لیگ قهرمانان اروپا در این فهرست قرار گرفته است.

گفتگوی مجله لیگ قهرمانان اروپا با طارمی؛ از سربازی تا پرسپولیس

طارمی در مصاحبه با مجله لیگ قهرمانان اروپا در این خصوص گفت: زمانی که فوتبال را شروع کردم، در سن شش سالگی، همواره لیگ قهرمانان را می دیدم. این بازی ها در ایران خیلی دیر شروع می شد.

وی در مورد حضورش در فوتبال توضیح داد: اولین باشگاه من در شهر خودم بود. هر چه از فوتبال می دانم به لطف پدرم است. از آنجا بود که همه چیز شروع شد و من شروع به بازی برای تیم اصلی کردم.

طارمی ادامه داد: در ادامه باید خدمت سربازی می رفتم و 18 ماه را دور از فوتبال گذراندم. این قانون ایران است. بعد از آن به پرسپولیس رفتم و باورم نمی شد. پرسپولیس باشگاه بزرگی در ایران است. باور نکردنی بود. از آنجا اروپا و تمام اتفاقات خوبی که از آن موقع برای من اتفاق افتاده است را دنبال کردم.

مهاجم ایرانی پورتو درباره گل قیچی برگردان به چلسی گفت: زمانی که در ایران بودم و برای پرسپولیس بازی می کردم، چندین ضربه دوچرخه (قیچی برگردان) را امتحان کردم. برخی از این ضربه ها به تیر دروازه خورد برخی دیگر از دست رفت. با خودم گفتم در یک بازی مهم گل می زنم.

طارمی تاکید نمود: من همواره سعی نموده ام به چیزی برسم که بتوانم از روزی که از فوتبال بازنشسته شوم به آن افتخار کنم. من از آنچه از کودکی تا الان در حرفه ام به دست آورده ام خوشحالم. من بسیار افتخار می کنم و بسیار خوشحالم که این اتفاق برای من افتاد.

این مهاجم ایرانی در خاتمه گفت: وقتی بچه بودم نمی خواستم مثل هیچ بازیکن دیگری باشم، فقط می خواستم خودم باشم: مهدی طارمی.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1926

به "گفتگوی مجله لیگ قهرمانان اروپا با طارمی؛ از سربازی تا پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفتگوی مجله لیگ قهرمانان اروپا با طارمی؛ از سربازی تا پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید