این 2 پرسپولیسی فصل قبل هم تیمی شدند

به گزارش مجله شرقیا، آلومینیوم اراک با جذب دو دروازه بان تازه از پرسپولیس تمرینات خود را دنبال می نماید.

این 2 پرسپولیسی فصل قبل هم تیمی شدند

به گزارش خبرنگاران، سید مجتبی حسینی در حالی راهنمایی آلومینیوم را برعهده گرفت که بسیاری از بازیکنان ترکیب اصلی این تیم در فصل گذشته از جمله حسین پورحمیدی جدا شدند و همین شرایط کاری کرد تا سرمربی اراکی ها اقدام به جذب گلر تازه داشته باشد و دو دروازه بان فصل گذشته پرسپولیس را به جمع شاگردان خود اضافه کند.

احمد گوهری آخرین خرید آلومینیوم در جابجایی تابستانی بوده که به عنوان دروازه بان تازه این تیم معرفی گردید و در تمرینات حضور پیدا نموده و با انگیزه زیادی کارش را دنبال می نماید ولی علاوه بر او، یک گلر جوان پرسپولیسی هم زیر نظر کادر فنی سید مجتبی حسینی مشغول تمرین است.

علاوه بر احمد گوهری که حضورش در آلومینیوم اراک خیال مجتبی حسینی را برای خط دروازه این تیم راحت نموده، محمد خلیفه نیز که سال گذشته در جوانان و امیدهای پرسپولیس حضور داشت و زیر نظر آلین هم در تیم بزرگسالان مشغول تمرین بود، از جمع سرخ پوشان جدا شده تا اکنون دو هم تیمی سابق در ایرالکو در کنار یکدیگر تمرین نمایند.

گوهری در روزهای گذشته حضور با انگیزه ای در تمرینات آلومینیوم داشته و خود را آماده نخستین بازی فصل مقابل پرسپولیس و تیم سابق خود می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 تیر 1402 بروزرسانی: 22 تیر 1402 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 2277

به "این 2 پرسپولیسی فصل قبل هم تیمی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این 2 پرسپولیسی فصل قبل هم تیمی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید