باید کاری کنیم که آمریکا بار آخرش باشد که چنین جنایتی می کند

به گزارش مجله شرقیا، این روزها مشغول بازی در پربازیگرترین سریال دفاع مقدس تلویزیون است از لحظه شنیدن خبر شهادت حاج قاسم می گوید که چگونه اضطراب تمام وجودش را فراگرفت.

باید کاری کنیم که آمریکا بار آخرش باشد که چنین جنایتی می کند

به گزارش گروه فرهنگی مجله شرقیا، پربازیگرترین سریال تلویزیون اختصاص به ایل دا دارد که مجید مظفری و فاطمه گودرزی و پوریا پورسرخ نقش های مهم این مجموعه تلویزیونی را برعهده دارند. این روزها در ارتفاعات خرم آباد تصویربرداری ادامه دارد و در سرما و برف، بازیگران جلوی دوربین می فرایند. این سرمای ارتفاعات خرم آباد، مظفری بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون را بیمار کرده و از صدایش هم می توان این حدس را زد. البته که خودش هم گفت سرما خورده ام و خیلی نمی توانم صحبت کنم؛ اما وقتی به او گفتیم موضوع مان حاج قاسم است از تأسفی گفت که این خبر نگرانم کرد.

مجید مظفری از شنیدن خبر شهادت حاج قاسم شروع کرد و گفت: خیلی متأسف شدم وقتی شنیدم حاج قاسم شهید شده است. از همان لحظه نگرانی ام شروع شد و گفتم چه می شود و قرار است چه اتفاقی بیفتد. انرژی خیلی بدی داشتم و اضطراب تمام وجودم را فرا گرفته بود. اما وقتی تشییع پیکر مطهر ایشان را دیدم آرام شدم و این همبستگی و سیل خروشان یکدلی و همدلی را دیدم.

وی افزود: وقتی این وابستگی ها و همدلی ها را به چشم خودم دیدم خیلی خیالم راحت شد و امیدوار شدم؛ اضطرابم از بین رفت.به خانواده سردار و همه مردم تسلیت می گویم و امیدوارم بتوانند این ضایعه بزرگ را تحمل کنند.

مظفری در پایان خطاب به غربی ها، تأکید کرد: به غربی ها می گویم یک چیزی را فراموش نکنند که خورشید از شرق طلوع می کند. ما باید ریشه ای انتقام بگیریم؛ این اولین باری نیست که آمریکایی ها چنین کاری کرده اند و آخرین بار هم نیست؛ آمریکا مثل ترامپ کم ندارد و باید کاری کنیم بار آخرشان باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 716

به "باید کاری کنیم که آمریکا بار آخرش باشد که چنین جنایتی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید کاری کنیم که آمریکا بار آخرش باشد که چنین جنایتی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید