برترین هتل ها از نظر گردشگران در سال 2019

به گزارش مجله شرقیا، تعداد هتل های دنیا بیش از آن چیزی ست که بتوان با مراجعه به یک سایت یا مجله گردشگری به نتیجه دقیقی رسید. اگر هم به دنبال خاص ترین های آن باشید که دیگر کارتان سخت تر خواهد شد.

برترین هتل ها از نظر گردشگران در سال 2019

بهترین تجربه سفر را با مجری مستقیم تور کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش گروه بازرگانی خبرنگاران، تعداد هتل های جهان بیش از آن چیزی ست که بتوان با مراجعه به یک سایت یا مجله گردشگری به نتیجه دقیقی رسید. اگر هم به دنبال خاص ترین های آن باشید که دیگر کارتان سخت تر خواهد شد. ما در این مطلب سعی داریم تا درباره خاص ترین هتل ها از نظر گردشگران در سالی که گذشت صحبت کنیم. پس چند دقیقه ای را با ما در ادامه همراه باشید تا با بهترین هتل های سال 2019 از نگاه گردشگران آشنا شوید.

هتل های برتر جهان، از بالی تا بوداپست!

از میان تمام نظرات گردشگران که از زمستان سال گذشته تا زمستان پیش رو در خصوص خاص ترین هتل ها دیده شده است، نام چند هتل بیش از همه به چشم می خورد. نکته جالب این است که تمام این هتل ها در یک منطقه خاص جمع نشده اند و از بالی تا بوداپست پراکنده هستند. البته باید اشاره نمود که شاید یکی از دلایل محبوبیت این هتل ها به خاطر مناطقی ست که در آن قرار گرفته اند.

هتل پامپ هاوس پوینت در تاسمانیا | Pumphouse Point Hotel

در قلب میراث وحش تاسمانیا، در کنار دریاچه سنت کلر Lake St Clair، این هتل بسیار زیبا از سال 1930 در میان دریاچه جا خوش نموده است. انتخاب هتل پامپ هاوس پوینت بی دلیل نبوده است. باید اسکله ای سفید و زیبا را از ساحل دریاچه پشت سر بگذارید تا به ساختمان اصلی و زیبای آن که درست مانند خانه های قدیمی همین منطقه سقفی شیب دار و زیبا دارد منتظر مسافران خود است. هتل پامپ هاوس در اصل یک انبار پمپ آب بوده است که همچنان با نیروی آب برای خود، برق فراوری می نماید. معماری که این خانه قدیمی را تبدیل به هتل نموده، بدون دست کاری معماری اصیل این خانه، آن را با تجهیزات به روز مجهز نموده است. تصور این که صبحانه خود را بر روی آب دریاچه سنت کلر میل کنید، آدم را حتی برای یک شب اقامت ترغیب می نماید. چوب بدنه هتل پامپ هاوس از درختان بلوط همین منطقه ساخته شده است و وقتی باران به تنه آن می بارد، لذت اقامت را با عطری که به هوا بلند می گردد، دوبرابر می نماید. هر 12 اتاق این هتل با لامپ های آویز نوررسانی می شوند که نوری زنبوری و زردی دارند. بهترین چشم اندازی که از این هتل نصیب تان می گردد هنگامی ست که از خواب بیدار شدید و روی تخت خواب، چشم تان از پنجره به دریاچه و درختان بلوط آن طرف رودخانه می افتد.

هتل آرتیست رزیدنس در لندن

این هتل در محله قدیمی پیملیکو ساخته شده است. هتل آرتیست رزیدنس با ده اتاق نقلی و دنج نظر بسیاری از گردشگران و هنرمندان انگلیسی و خارجی را به خود جلب نموده است. هر کدام از اتاق های این هتل با وسایل بازیافت شده پر شده است. هنوز وان حمام فلزی که در قدیم استفاده می شده را می توانید در اتاق های هتل آرتیست ببینید و حتی از آن ها بهره ببرید. دیوار اتاق های این هتل با تصویر چهره های هنرمندان این منطقه پر شده است. هتل آرتیست رزیدنس همانطور که از اسم اش پیداست، محل اقامت کسانی ست که هم می خواهند از امکانات به روز یک هتل استفاده نمایند و هم می خواهند چند روز یا ساعتی را در فضای دهه هفتاد انگلستان زندگی نمایند.

هتل کاتاماما در بالی

این هتل با 58سوئیت در شهر سمنیاک قرار گرفته است. تقریبا تمام وسایل هتل کاتاماما دست ساز هستند و به دست هنرمندان بومی این منطقه ساخته شده اند. میزهای متحرک، قفسه های کتاب، حتی دستگیره درب های هتل همگی دست ساز هستند. قولی که مدیریت و صاحب هتل کاتاماما به خودشان دادند این است که تا لحظه ای که هتل فعال است و مسافر دارد، باید برای برطرف احتیاجهای خود از محصولات هنرمندان و فراوری نماینده های محلی همین ناحیه خرید کند.

همین حالا جهت رزرو آنلاین هتل می توانید به وسیله سایت زیر اقدام نمایید :

https://www.eligasht.com/hotel/

هتل پل بروکلین | Brooklyn Bridge hotel

تمام قد و قواره 25فوتی هتل پل بروکلین از چوب انجیر و سرخس هاگدان درست شده است. لابی این هتل را می توان جشن طبیعت نامید؛ چرا که حتی یک تکه از اجزای سازنده آن حاصل صنعت نیست و همه چیز از چوب مبل ها گرفته تا حتی جنس شیشه نمای بیرونی آن هم برگرفته از بازیافت است. نیروی برق این هتل از توربین های بادی تهیه می گردد. شاید باورش سخت باشد اما این هتل یک ساختمان 10طبقه است که از چوب های طبیعی ساخته شده است و نه برای انتقال آب به اتاق ها احتیاجی به فناوری دارد و نه برای فراوری برق! هتل پل بروکلین در همسایگی پارک طبیعی پل بروکلین قرار گرفته است. در اتاق تان در این هتل، چشم تان به قالیچه های می افتد که همگی از الیاف کتان ساخته شده اند. در کنار تخت های اتاق تان آباژورهایی می بینید که مانند قارچ روییدند و کلاهک شان با پرزهای قارچ ها عظیم الجثه ساخته شده است.

هتل برادی هاوس در بوداپست

به جز آب رسانی، کار مهم دیگری که رود دانوب می نماید تقسیم کردن بوداپست به دونیم است؛ یک قسمت پست و قسمت دیگر نامش بودا شده است. البته همواره به ناحیه پست بیش تر از ناحیه بودا توجه می گردد و پاکیزگی ناحیه پست هم بیش تر بوده است. ولی این روزها ناحیه بودا برای گردشگرانی که پا به این منطقه می گذارند جذاب تر و سرگرم نماینده تر شده است. یکی از دلایل معروف شدن این منطقه، حضور هتل برادی هاوس در خیابان برادی این منطقه است. هتل برادی هاوس، قیبل از هر چیز، بار مهیجی دارد که برای تمام سلیقه ها نوشیدنی مناسب و حتی برای بچه ها نوشیدنی ارگانیک تهیه می نماید. اتاقی در این هتل وجود دارد که راه فرار دزدها و راه زن ها از دست پلیس بوده است. این اتاق که در حال حاضر، پاتوق هنرمندان شهر بوداپست شده است، درست زیر بار هتل قرار گرفته است. هر ده اتاق هتل برادی هاوس با مبلمان بازیافتی مبله شده اند و همگی با طراحی های هنرمندان پست مدرن اروپایی تزیین شده اند. برای پوشاندن دیوارها به جای استفاده از کاغذ دیواری های تکراری از صفحات موسیقی قدیمی استفاده شده است. شمعدانی ها همچنان از دیوار اتاق های هتل برادی هاوس آویزان هستند و کار نوررسانی به اتاق های هتل را انجام می دهند.

هتل ادن لوکه در ادینبورگ

به قول عده ای از گردشگران، اتاق های این هتل و چشم انداز پنجره هایش جان می دهد برای پست های اینستاگرام! طراحی این هتل به طور کامل سبکی به روز دارد؛ و جالب تر آن که از اتاق های هتل ادن لوکه به عنوان استودیو های ضبط تبلیغات و حتی سکانس های فیلم ها هم استفاده شده است. رنگ نسکافه ای و چوب راش که در طراحی داخلی اتاق های هتل استفاده شده، در تمام مسافران تنها حس آرامش و گرمی را ایجاد نموده است. نور ملایم خورشیدی هم که با چراغ مطالعه های بلندی، به پهنای دیوارهای اتاق می تابد و شما برای دریافت یک عکس حرفه ای هم دیگر احتیاج به استفاده از نورپردازی ندارید.

هتل ورهاوس در سنگاپور

در قرن نوزدهم در حاشیه رودخانه سنگاپور، انبار کالایی بود که همگام با صنعتی شدن این کشور، تبدیل چیز دیگری شد. چیزی متفاوت و چشم نواز که امروزه به یکی از جاذبه های کارآمد این کشور تبدیل شده است. هتل ورهاوس از یک انبار کالا تبدیل به هتلی شده است که 37 اتاق دارد و همچنان، برای نوشیدن یک لیوان قهوه باید در کنار چرخ دنده هایی بنشینید که در حال حرکت هستند و از آب، برق هتل را فراوری می نماید. تمام زیرسیگاری های روی میز ها، لیوان ها و حتی فندک هایی که می بینید همگی اموال کارگران و رؤسایی هستند که 200سال پیش در هتل ورهاوس رفت وآمد داشته اند و بر حسب اتفاق وسایل شان را جا گذاشته اند.

انتخاب هتل یکی از مهمترین اقداماتی است که قبل از سفر به هر سفری باید مدنظر داشته باشید، از همین رو احتیاج به یک سیستم جامع و کامل جهت رزرو هتل وجود دارد. برای این منظور سیستم رزرواسیون آنلاین الی گشت به عنوان یکی از برترین پلتفرم های خدمات گردشگری این امکان را برای مسافران اقصی نقاط جهان فراهم آورده است. به منظور رزرو هتل در بیش از 1200 شهر جهان الی گشت را در خاطر داشته باشید.

تلفن تماس الی گشت: 8540-021

ایمیل: [email protected]

آدرس: تهران، خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، کوچه 23، پلاک 7

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 656

به "برترین هتل ها از نظر گردشگران در سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین هتل ها از نظر گردشگران در سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید