خوزستان روی گنج خوابیده است، مسائل روانی پیروز دربی را تعیین میکند

به گزارش مجله شرقیا، به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان جمعه شب پس از تساوی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: با توجه به اینکه نگرش ما این بود که از تیم صنعت نفت در جریان بازی جلو بیفتیم ولی برخلاف جریان بازی گل خوردیم و این مسئله می توانست برای ما خطرناک باشد ولی خیلی خوب به بازی برگشتیم.

خوزستان روی گنج خوابیده است، مسائل روانی پیروز دربی را تعیین میکند

وی افزود: در اواخر بازی که مالک بازی شده بودیم، روی ضد حمله می توانستیم به گل برسیم ولی با توجه به اینکه دچار مشکل تاکتیکی شده بودیم خودمان در اواخر دیدار در دقایقی بازی را صنعت نفت دادیم. روند کلی به خوبی از سوی ما کنترل شد. می دانستیم که صنعت نفت شاید به سختی گل می زند ولی به سختی هم گل می خورد.

منصوریان اعلام نمود: مهاجم نیجریه ای ما فعلاً مورد مراقب ما است و کمی کشیدگی دارد که ما ترجیح دادیم وی را در این دیدار که سخت شده بود، بازی ندهیم و به جای این کار به سه بازیکن خودمان که به تازگی از تراکتورسازی به ما ملحق شده اند بازی دهیم تا آنها را برای بازی استقلال تهران آماده کنیم. در دو ماه اخیر هیچ گاه نمی دانستیم که آیا این بازیکنان سرباز را داریم یا نه ولی فکر کنم پنج روز است که به طور کامل در اختیار ما هستند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در خصوص علیرضا منظمی (پژمان) بازیکن این تیم نیز شرح داد: پژمان هدیه شهر آبادان به تیم ماست ولی باید بتوانیم به خوبی از وی بازی بگیریم و او بتواند به خوبی تقسیم انرژی کند. سوغات پارسال ما بود که اردو به اهواز آمدیم و فوری وی را دیدم و با خودمان او را بردیم.

منصوریان تأکید کرد: همیشه گفته ام استان خوزستان به خصوص اهواز و آبادان و مسجدسلیمان، در زمینه بازیکن فوتبال گنج در آن خوابیده است و اگر افرادی در این استان سه کمپ 10 روزه در این استان بزنند حداقل 50 ستاره مثل پژمان می توان شناسایی کرد.اگر این بازیکن را به من معرفی نمی کردند شاید او هم مثل خیلی از ستاره های دیگر استان خوزستان می سوخت.

وی افزود: خوزستان روی گنج خوابیده است و اگر به خوبی روی آن کار کنند به نظر من تیم های خوزستانی تا سالیان سال احتیاجی به خرید بازیکن نخواهند داشت.

منصوریان در خصوص بازی صنعت نفت با پرسپولیس نیز گفت: بازی با پرسپولیس مثل چاقوی دولبه می ماند. اگر تیمی آن را ببرد خیلی خوب وارد بازی بعدی می شود. صنعت نفت هفته پیش مقابل پرسپولیس باخت ولی با یک ضربه ناگهانی گل دریافت کرد. ولی در جریان بازی صنعت نفت باشخصیت بازی کرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در خصوص شهرآورد تهران گفت: من در این دیدار، بارها و بارها بازی کرده ام و حتی به عنوان سرمربی هم در این بازی بوده ام. به نظر من در این بازی کار تاکتیکی چندان به کار نمی آید و بیشتر باید روی کارهای روحی و روانی بازیکنان کار کرد. هر تیمی در هفته ما قبل بازی بیشتر کار روحی روانی خوب انجام دهد می تواند در شهرآورد پیروز باشد.

منصوریان در خصوص تیمش نیز عنوان کرد: با توجه به شرایط مالی تیم نباید یک افق بسیار روشن برای خودمان ببینم ولی توانایی بازیکنان را که می بینم به آینده تیم امیدوار می شوم. من 10 ماه است که مهمان مردم اصفهان هستم و از مهمان نوازی آنها تشکر می کنم. با رفتن سعید آذری از مجموعه به نظرم انسجام تیمی به هم نمی خورد و مدیرعامل جدید هم از درون خود مجموعه است.

به گزارش خبرنگاران، از سری رقابت های هفته چهارم لیگ نوزدهم شامگاه جمعه تیم های صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان در آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 408

به "خوزستان روی گنج خوابیده است، مسائل روانی پیروز دربی را تعیین میکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان روی گنج خوابیده است، مسائل روانی پیروز دربی را تعیین میکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید