اخبار صنعت

پوتین و امیر قطر تلفنی درمود تحولات منطقه گفت وگو کردند

رئیس جمهور روسیه با امیر قطر در خصوص مقابله با کرونا و همکاری در زمینه نفت به صورت تلفنی گفت وگو کرد.

9 خرداد 1399

اشتغالزایی؛ ثمره حرکت کانادا بسوی انرژی پاک

صنعت ساخت و ساز در کانادا بدلیل پایبندی این کشور به توافق پاریس و گذار بسوی یک اقتصادِ دوستدار محیط زیست، نقش بسزایی در اشتغالزایی ایفا خواهد نمود.

4 خرداد 1399

تمدید کارت های بازرگانی تا خاتمه اردیبهشت به صورت اتوماتیک

خبرنگاران: وزارت صنعت، معدن و تجارت با درخواست اتاق ایران مبنی بر تمدید اتوماتیک کارت های بازرگانی تا 31 اردیبهشت 99 در شرایط شیوع کرونا، موافقت کرد.

30 اردیبهشت 1399

173 خودرو از کمربندی های رفسنجان برگشت داده شد

فرماندار رفسنجان با اشاره به اجرای طرح پایش ماشین های با پلاک غیر استان کرمان، به رفسنجان گفت: در مدت 2 روز برگزاری ایست و بازرسی پایش سلامت خودروهای عبوری از شهر رفسنجان و چک کردن پلاک خودروها، تعداد 173 خودرو از جهت کمربندی های شهر رفسنجان برگشت داده...

21 اردیبهشت 1399

مسکو: با عربستان در حال جنگ بر سر قیمت نفت نیستیم

سخنگوی کاخ کرملین خاطرنشان کرد روابط عربستان و روسیه شاهد جنگ قیمت نیست و قیمت نفت هم اکنون با شرایط نامطلوب جهانی روبرو است.

20 اردیبهشت 1399

فعال شدن واحد فراوری مواد ضدعفونی کننده در سامان

یک واحد فراوری مواد ضدعفونی کننده در شهرستان سامان فعال شد.

19 اردیبهشت 1399

ویژگی سال 1398 ، ناتوانی ایران در آینده نگری؛ از سقوط هواپیما تا انتخابات و کرونا

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی در یادداشتی نوشت: ویژگی سال 1398 این بود که نشان داد جامعه ایران اگر چه در بعضی از زمینه ها قدرتمند است، ولی به عللی ناتوان از آینده نگری است. نه آینده 2 ساله و 5 ساله و 10 ساله که آینده یک ماهه را نیز قادر به برآورد و اندیشیدن درباره...

19 اردیبهشت 1399

باغات تبدیل شده به ویلا در سرشماری کشاورزی البرز معین می شوند

خبرنگاران: رئیس ستاد سرشماری کشاورزی استان البرز گفت: با این سرشماری کشاورزی به یک سوال جدی پاسخ می دهیم که چه مقدار از اراضی باغی و کشاورزی ما در استان به ویلا تبدیل شده است و مورد استفاده مسکونی قرار می گیرد.

15 اردیبهشت 1399

مرکز آرشیو و پردازش داده های ماهواره ای در مراحل پایانی است

رئیس سازمان فضایی ایران گفت: آزادسازی داده های ماهواره ای، احداث مرکز آرشیو و پردازش داده ها و ایجاد پلتفرم ارائه سرویس های ویژه به کسب و کارهای فضاپایه سه گام اصلی این سازمان هستند که در مراحل پایانی قراردارند.

12 اردیبهشت 1399

حاتمی: اورهال بالگرد ها مانع خروج میلیون ها دلار ارز از کشور شده است ، بازآمد سازی بالگرد ها فرایندی است که در انحصار چند کشور واقع شده است

وزیر دفاع گفت: باز آمادسازی بالگرد ها و هواپیما ها فرایندی پیچیده است که در انحصار تنها چند کشور قرار گرفته است و موفقیت فرزندان این سرزمین در این امر مهم، گامی اساسی است که توسط متخصصان فجر آفرین سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع آن را برداشتند.

8 اردیبهشت 1399

خبرنگاران داروخانه های شمیرانات بالغ بر 490 میلیون تومان جریمه شدند

تهران- خبرنگاران- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شمیرانات با اشاره به بازرسی از داروخانه های سطح شهرستان در زمان شیوع ویروس کرونا بیان کرد: 39 واحد متخلف در این طرح شناسایی و 489 میلیون و 289 هزار تومان جریمه شدند.

2 اردیبهشت 1399

خبرنگاران افزون بر هزار واحد آسیب دیده از سیل در جنوب کرمان بازسازی می گردد

کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان با اشاره به برنامه ریزی اجرا شده برای ساخت و تعمیر واحدهای آسیب دیده از سیل در این استان گفت: امیدواریم با همکاری بنیاد مسکن، بانک ها و دیگر ارگان ها هزار و 10 واحد آسیب دیده از سیل در جنوب این استان تا هفته دولت احداث گردد....

26 فروردین 1399

خبرنگاران طرح مقابله با مراکز جمع آوری غیرمجاز پسماند در شهرری اجرا می گردد

شهرری - خبرنگاران - بخشداری مرکزی شهرستان ری با اشاره به اینکه روستاهای این بخش به یکی از مراکز جمع آوری غیرمجاز پسماند تبدیل شده است، گفت: طرح مقابله با این مراکز اجرا می گردد.

24 فروردین 1399

دانشگاه آزاد و صنایع وابسته به سازمان دریایی همکاری می نمایند

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توافقنامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و صنایع وابسته به سازمان دریایی به ارزش 1500 میلیارد ریال امضا شد.

12 فروردین 1399

انتخاب سرآمدان علمی از 30 دانشگاه کشور

در چهارمین دوره انتخاب سرآمدان علمی، بیش از 70 سرآمد علمی توسط فدراسیون سرآمدان علمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از 30 دانشگاه کشور انتخاب شدند.

11 فروردین 1399

لیگ برتر فوتبال، ماشین سازی، سومین قربانی متوالی شاهین شهرداری، بوشهری ها بالاخره از ته جدول جدا شدند

دیدار تیم های شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز با رجحان تیم میزبان به سرانجام رسید تا تغییراتی در انتهای جدول رده بندی شکل بگیرد.

9 فروردین 1399

بورس سهام کانادا با بدترین سقوط خود از 1940 روبرو شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، در شرایطی که شیوع جهانی ویروس کرونا به برهم زدن بازارهای جهانی ادامه می دهد، بزرگترین بازار سهام کانادا بیش از 12 درصد سقوط کرد تا بدترین روز خود از 1940 تا کنون را به ثبت برساند.

8 فروردین 1399

پیروزی صدرنشین در بازی عجیب هفته چهاردهم لیگ والیبال

تیم والیبال شهرداری ورامین در حالی مقابل تیم پیغام مشهد به فزونی رسید که قرار بود این ملاقات به دلیل عدم حضور بازیکنان پیغام در سالن مسابقه، لغو گردد.

4 فروردین 1399

تربیت نیروی انسانی متخصص در دانشگاه های داخلی، اولین دستاورد پیروزی انقلاب است

وزیر علوم گفت: اولین دستاورد سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی این است که نیروی انسانی تحصیل نموده و متخصص کشور را در دانشگاه های داخلی تربیت کردیم.

1 فروردین 1399

کارخانه ها؛ محل توزیع کرونا ، مخالفت کارفرمایان با تعطیلی کارگاه ها ، اقدامات کشورها برای امنیت کارگران

کارگران به عنوان عمود خیمه بازار کار از شرایطِ این روزهای کشور نالان و نگران هستند. شیوع ویروس کرونا سلامت آنها و خانواده هایشان را به خطر انداخته است اما شاهد تعطیلی موقت کارگاه ها در استان های پرخطر نیستیم.

1 فروردین 1399
تعداد: (125)