درخشان: خط حمله پرسپولیس نیاز به زمان دارد، برای قهرمانی در آسیا باید خیلی بهتر کار کرد

به گزارش مجله شرقیا، پیشکسوت فوتبال پرسپولیس معتقد است که برای رسیدن خط حمله پرسپولیس به شرایط ایده آل، نیاز به طی شدن یک فرایند زمانی وجود دارد.

درخشان: خط حمله پرسپولیس نیاز به زمان دارد، برای قهرمانی در آسیا باید خیلی بهتر کار کرد

حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الوحده در نخستین بازی لیگ قهرمانان آسیا گفت: نیمه اول خیلی خوب تمام شد و پرسپولیس سوار بازی بود. در این نیمه فرصت های خوبی برای پرسپولیس ایجاد شد اما فقط بازیکنان این تیم از یک موقعیت شان استفاده کردند و به گل رسیدند. در نیمه دوم فکر می کنم پرسپولیس برای حفظ همان یک گل با احتیاط بیشتری کار را ادامه داد.

وی اشاره کرد: پرسپولیس در نیمه دوم اجازه پیشروی به حریف را داد و این موضوع باعث شد تا تیم مقداری اذییت شود. برتری یک گله در این بازی ها خیلی خطرناک است و حتی ممکن است با اشتباه داور و دریافت یک پنالتی به ضرر تیم، نتیجه به راحتی عوض شود. بنابریان در این بازی ها روی یک گل نمی توان حساب باز کرد. به هر ترتیب پرپسولیس مدیریت نسبتاً خوبی در بازی داشت و در نیمه دوم نیز صاحب موقعیت های خوبی شد که می توانست در ضدحمله به گل دوم نیز دست پیدا کند.

سرمربی پیشین پرسپولیس بیان نمود: این بازی، شروع قابل قبولی برای لیگ قهرمانان بود و مهمترین مساله کسب 3 امتیاز بود که برای پرسپولیس حاصل شد. فکر می کنم پرسپولیس در بازی های بعدی بتواند مثل نیمه اول بازی با الوحده کار کند و بازی را در کنترل کامل داشته باشد. اشکالاتی در خط دفاعی وجود داشت ولی امیدوارم برای بازی های بعد مرتفع شوند. نکته دیگر بازی خوب وحید امیری در سمت چپ بود که به خوبی توانست از مسئولیت این کار بر آید.

درخشان درباره عدم گلزنی مهاجمان پرپسولیس در این بازی، گفت: فکر می کنم برای رسیدن خط حمله پرسپولیس به شرایط ایده آل طی شدن یک فرایند زمانی نیاز است. عیسی آل کثیر مدتی از تیم دور بوده و خیلی انتظاری از او وجود ندارد که بتواند خیلی سریع به شرایط آرمانی برشود. شهریار مغانلو نیز بازیکن خیلی باکیفیتی است ولی او خصلت های خاص خودش را دارد. او می تواند هم خوب پاس بدهد و هم خوب گل بزند ولی این بازیکن به نظر هنوز وظیفه اش را در جایگاه اصلی خودش پیدا نکرده است. به نظرم او کمی از دروازه دور می شود و باید بیشتر خودش را در قالب خط حمله پیدا کند و در باکس جلوی میدان حضور فعال تری داشته باشد.

وی درباره اینکه آیا پرسپولیس می تواند کار نیمه تمام خود را در آسیا تمام کند و بالاخره قهرمان شود، گفت: برای قهرمانی باید خیلی بهتر از این ها کار کند. این هنوز بازی اول بود و به نظر من تیم خوب کار کرد. قطعاً رفته رفته باشد شرایط بهتر شود و تیم بتواند در دور دوم، فنی تر و کامل تر کار کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1624

به "درخشان: خط حمله پرسپولیس نیاز به زمان دارد، برای قهرمانی در آسیا باید خیلی بهتر کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: خط حمله پرسپولیس نیاز به زمان دارد، برای قهرمانی در آسیا باید خیلی بهتر کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید