درگاه های بین المللی

به گزارش مجله شرقیا، اگر شما هم جزو افرادی هستید که دورکاری را تجربه نموده اید می دانید که بسیاری از سایتهای خارجی هستند که به مهارت و تخصص شما احتیاج دارند اما آنچه که باعث شده تا به امروز برای چنین سایت های اقدام نکنید و یا رزومه خود را ارسال ننموده باشید، نداشتن یک حساب ارزی برای دریافت حقوق ماهیانه تان است. اما امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی خدمات در سطح بالاتری برای استفاده عموم مردم در حال توسعه است. یکی از این خدمات افتتاح حساب ویژه فریلنسرها یا همان افراد دورکار است

درگاه های بین المللی

اما اگر با این مهارت آشنایی ندارید خوب است بدانید که فریلنسر به کسی گفته می گردد که بدون تعهد دراز مدت خدماتی را به کارفرما ارائه می نماید. که بر اساس مدت زمانی که بر روی پروژه صرف می گردد شامل پاداش و حقوق خواهد شد. حتی در کشور خودمان هم افراد بسیاری هستند که از شهرهای گوناگون برای شرکت هایی در شهرهای متفاوت به صورت دورکاری در حال اجرا فعالیت هستند. اما کار کردن برای خارج از کشور اولین سوالی را که در فکر شما ایجاد می نماید این است که چطور می توان عایدی خود به صورت نقد ارزی دریافت کرد؟!

ما در اول پرداخت این ویژگی را برای تان فراهم نموده ایم که بتوانید یک حساب ارزی برای دریافت حقوق و مزایای خود داشته باشید.

نکاتی که خوب است در این باره بدانید این است که:

در صورتی که شما جزو افرادی هستید که پاسپورت دارید و 18 سال شما تمام است حساب به نام شخص شما باز خواهد شد، اما در صورتی که پاسپورت نداشته باشید می توانید از پاسپورت یکی از آشنایان نزدیکتان که وکالت شان در اختیار دارید بهره ببرید. در غیر این صورت امکان افتتاح حساب وجود نخواهد داشت. نکته دیگر این است که افتتاح حساب بین 4 تا 7 روز کاری زمان میبرد این به این معنی است که شما در کمتر از یک هفته می توانید حساب ارزی دور کاری داشته باشید.

اهمیت داشتن پاسپورت آنجایی معین می گردد که برای باز کردن حساب فریلنسر تنها با داشتن اسکن پاسپورت می توانید اقدام کنید.

از آن جایی که اول پرداخت سالهاست در این زمینه ارائه مشاوره و خدمات به کاربران مشغول است شما می توانید با مشاورین ما برترین تصمیم را در کوتاه ترین زمان ممکن بگیرید.

اگر جزو افرادی هستید که به صورت بین المللی در حال اجرا فعالیت هستید، می توانید به وسیله اول پرداخت به راحتی عایدی خود را نقد کنید.

حتماً با این جمله آشنا هستید که نقد عایدیهای ارزی کار آسانی نیست! بسیاری از افراد در در حوزه های مختلف مانند ترجمه، عکاسی، فیلم کوتاه، وب سایت ها و برنامه نویسی به صورت فریلنسری در حال اجرا فعالیت هستند امروزه بعلاوه در سطح بین الملل مشغول به کار هستند، اما همه آنها نمی دانند که به لطف اول پرداخت می توان به راحتی عایدی ارزی و دلاری خود را نقد نمایند.

اگر جزو افرادی هستید که به صورت بین المللی در حال اجرا فعالیت هستید می توانید به وسیله اول پرداخت به راحتی عایدی خود را نقد کنید.

اپلیکیشن فی:

بخش مهم دیگری از خدمات اول مارکت، یاری به دانشجویان است که می خواهند در کالج ها و دانشگاه های خارج از کشور ثبت نام نمایند. قسمت مهمی از فرایند ثبت نام اپلیکیشن فی است. هزینه اپلیکیشن فی دارای اهمیت بسیاری ست چرا که بدون پرداخت آن مراحل اپلای شما انجام نخواهد شد.

در واقع هزینه اپلیکیشن فی برای پوشش دادن به هزینه های فرایند پذیرش در دانشگاه ها و کالج مورد نظر است. به عبارت دیگر می توان اینطور گفت که به وسیله اپلیکیشن فی دانشگاه می تواند تشخیص دهد که فرد برای ادامه تحصیل در آن دانشگاه چقدر مصمم است. تمام هزینه های اپلیکیشن فی عمدتاً به وسیله دانشجو باید پرداخت گردد. در فرایند ثبت نام و فرایند اخذ پذیرش دانشجویان به پر کردن فرم اپلیکیشن خواهند رسید. پس از آنکه ثبت نهایی انجام شد و هزینه اپلیکیشن فی پرداخت شد دانشگاه برای پذیرش یا عدم پذیرش دانشجو مدارک را به هیئت مربوطه ارسال می نماید.

اول پرداخت این امکان را به راحتی در دسترس دانشجویان قرار داده و شما می توانید از همین امروز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چند نکته درباره اپلیکیشن فی را به خاطر بسپارید

در بعضی از دانشگاه ها هزینه ای که برای اپلیکیشن فی پرداخت می کنید در صورت پذیرفته شدن و یا پذیرفته نشدن بازگشت پذیر نیست. دانشگاه های امریکا و کانادا جزو این دسته هستند.

گاهی اوقات رخ داده که دانشجو تصمیم گرفته اطلاعاتی که در اپلیکیشن فیلم پرنموده را اصلاح کند و آنها را تغییر دهد. اما خوب است بدانید که این امکان وجود ندارد پس در هنگام پر کردن فرم اپلیکیشن بسیار دقت کنید.

اهمیت اپلیکیشن فی بسیار زیاد است از این جهت که تمامی مدارک ارسالی ضمیمه این اپلیکیشن خواهند شد و به منزله منابع تکمیلی هستند. اصل ماجرا را اپلیکیشن فی بر عهده دارد.

به تاریخ ددلاین خود توجه کنید قبل از آنکه زمان آن فرا برسند باید اپلیکیشن فی را تکمیل و ارسال کنید.

هزینه اپلیکیشن فی در دانشگاه های مختلف فرق دارد و حتی ممکن است هزینه آن در یک دانشگاه برای رشته های مختلف متفاوت در نظر گرفته گردد. بعضی از کالج های دولتی و دانشگاه های دولتی هزینه کمتری دارند. با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید فهرست هزینه اپلیکیشن فی برای دانشگاه های مختلف را پیدا کنید.

یک نکته مهم دیگر را به خاطر بسپارید: دانشگاه های اروپایی به نسبت دانشگاه های کانادا و امریکا هزینه اپلیکیشن فی کمتری را دریافت می نمایند.

ممکن است این سوال در فکر شما هم شکل بگیرد که آیا می توان بدون پرداخت هزینه اپلیکیشن فی در کالج و دانشگاه مورد نظر پذیرش گرفت؟

در این مورد باید گفت هستند بسیاری از دانشگاه هایی که پشتیبانی اقتصادی پرداخت اپلیکیشن فی برای دانشجویان تازه وارد را در سیستم کاری خود دارند و قوانین آنها بسیار با یکدیگر فرق دارد.

روش دیگری که از پرداخت هزینه اپلیکیشن فی معاف خواهید شد داشتن بورسیه تحصیلی است که هزینه های دانشگاه و کالج را به طور کامل پوشش دهد در این صورت از پرداخت آن معاف می شوید.

دانشگاه های عظیم که روزانه بازدیدنمایندگان بسیاری دارد در نتیجه از قانونی که در ادامه خواهیم گفت پیروی نمی نمایند، اما در بعضی از کالج های کوچک بازدید از محوطه دانشگاه می تواند هزینه اپلیکیشن فی را تا حدودی کاهش دهد. آن هم تنها به این علت که بازدید از دانشگاه به نشانه علاقه مند بودن به حضور در دانشگاه و تحصیل در آن است.

با این حال تیم پشتیبانی اول پرداخت در خدمت شماست تا شما را در این راستا هدایت کند و از قوانین روز جهان باخبر کند. شما می توانید با درخواست هدایت و پشتیبان از طرف اول پرداخت برای هزینه اپلیکیشن فی در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنید. تیم پشتیبانی اول مارکت همه روزه حتی در ایام تعطیلات به سه طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و تماس تلفنی آماده پاسخگویی به کاربران است. ساعت پشتیبانی در اول مارکت از 9 صبح تا یازده و نیم شب در نظر گرفته شده و پس از این زمان شما می وانید با ارسال ایمیل و تیکت با ما در ارتباط باشید.

به منظور افزایش کیفیت اول پرداخت تدبیری را اندیشیده تا شما بتوانید با مدیر این مجموعه تماس تلفنی در ارتباط باشید. بدین منظور شما می توانید در ساعات کاری با داخلی 110 با مدیر مجموعه تماس حاصل فرمایید

نکاتی درباره تعامل بهتر با مجموعه اول پرداخت:

پیش از اقدام به هر کاری لطفاً مراحل احراز هویت را به طور کامل و دقیق انجام دهید. به منظور جلوگیری از سودجویی افراد بزه کار در فضای مجازی با دستور مقام محترم پلیس فتا ما اجازه داریم تنها به کاربرانی خدمات ارائه دهیم که مدارک هویتی شان به تایید ما برسد. و از ثبت اطلاعات هویتی غیر واقعی و یا جعل اسناد خودداری کنید چرا که حق پیگرد قانونی برای مجمع اول پرداخت محفوظ است و تمامی پرداخت ها به حساب شخص صاحب حساب که تایید صلاحیت شده پرداخت می گردد.

پس از احراز هویت وارد مرحله ثبت سفارش خواهید شد. در این مرحله سفارش شما ثبت خواهد شد و تیم پردازش سفارش دست به کار خواهند شد و انجام سفارشات شما بین 30 دقیقه تا 3 ساعت زمان خواهد برد.

افتتاح حساب پی پال:

یکی از روش های نقد کردن عایدی ارزی نقد عایدی پی پال است. که بیشتر سایت های معتبر از شما می خواهند که یک حساب پی پال با آن ها معرفی کنید تا هر ماه واریزی شما را به حسابتان واریز نمایند. در مجموعه اول پرداخت این امکان برای شما فراهم است که یک حساب ارزی پی پال داشته باشید. خدمات حساب پی پال شامل: افتتاح حساب، شارژ حساب و خرید با پی پال در اول پرداخت پشتیبانی می گردد.

امروزه حساب پی پال به اسم درگاه پرداخت هواداران بسیاری دارد هم از این نظر که کار کردن با آن راحت است و نکته مهم تر اینکه امنیت تراکنش و قانونی بودن تراکنش را به صورت فوق العاده انجام می دهد این روش پرداخت نه تنها در ایران در سراسر جهان به اسم یکی از محبوب ترین روش های پرداخت شناخته می گردد

مجموعه اول پرداخت با ارائه طرح ها و ایده های نو در عرصه پرداخت های بین المللی پیشتاز است و از آنجایی که یک محیط امن و قابل اعتماد را برای کاربران ایجاد نموده با سابقه کاری بسیار طولانی اعتماد افراد را در حوزه وب و آنلاین از آن خود نموده است. از ویژگی های انتخاب اول پرداخت در پرداخت های بین المللی رسیدگی به سفارشات در کوتاهترین زمان ممکن با پرداخت هزینه های ارزان است. با این حال ما همچنان در تلاشیم تا در راستای پیشبرد اهداف مان قدمهای محکمی برداریم در این راستا از هر گونه نظر و پیشنهاد و نقدها سازنده استقبال خواهیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1753

به "درگاه های بین المللی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگاه های بین المللی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید