رضایی: انتظار داریم در هفته اول از کشتی گیران امیدمان استفاده کنیم، رقابت در گروه ما خیلی فشرده است

به گزارش مجله شرقیا، مدیر فنی تیم کشتی دانشگاه آزاد گفت: در فاصله سه هفته ای تا مسابقات جهانی، مسئله ای برای کشتی دریافت نفرات امید در لیگ به وجود نخواهد آمد.

رضایی: انتظار داریم در هفته اول از کشتی گیران امیدمان استفاده کنیم، رقابت در گروه ما خیلی فشرده است

علیرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله شرقیا با اشاره به اردوی دانشگاه آزاد اسلامی برای دیدار با تیم تا ثبت دنیای توس، گفت: تیم یکدستی داریم و خوشبختانه ترکیب تیم مان را کشتی گیران باتجربه و جوان تشکیل می دهند. ارتباط بسیار خوبی نیز بین کادرفنی و کشتی گیران وجود دارد. سعی می کنیم با همین بضاعت بهترین نتیجه را در لیگ برتر بگیریم. از روز چهارشنبه استارت اردوی مان با حضور همه نفرات زده شده و بچه ها می خواهند شایستگی های شان را در لیگ نشان دهند.

وی در مورد اینکه آیا در هفته اول لیگ برتر کشتی گیران رده سنی امیدشان را در اختیار خواهند داشت یا نه، گفت: شرایط تیم ملی را کاملا درک می کنیم، اما در فاصله سه هفته ای تا مسابقات دنیای، مسئله ای برای کشتی دریافت آنها در لیگ به وجود نخواهد آمد. اگر یک هفته مانده بود، نمی شد از نفرات رده سنی امید استفاده کرد، اما انتظار داریم در هفته اول لیگ بتوانیم از این نفرات استفاده کنیم. ضمن اینکه کشتی گیران خارجی که به ایران آمده اند، در مسابقات دنیای کشتی گرفته و روی سکو رفته اند و حالا در لیگ ایران می خواهند کشتی بگیرند و بعضی از آنها در امیدهای دنیا هم می خواهند مبارزه نمایند. نفرات رده سنی امید با ما قرارداد دارند و می خواهیم از آنها استفاده کنیم.

سرمربی سابق تیم ملی امید در مورد رقابت های لیگ برتر تاکید نمود: امیدوارم سازمان لیگ عملکرد خوبی از خودش نشان دهد و شاهد لیگ پرهیجانی باشیم، خصوصا در گروه ما که همه تیم ها خوبند و خیلی رقابت فشرده خواهد بود.

رضایی ابراز امیدواری کرد که حضور دانشگاه آزاد در لیگ کشتی تداوم داشته باشد و ادامه داد: با تمام توان مان به دنبال این هستیم که بهترین نتیجه را بگیریم. خصوصا اینکه دانشگاه آزاد بعد از چند سال در لیگ حضور دارد و جای خالی این تیم سال ها در لیگ کشتی احساس می شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 479

به "رضایی: انتظار داریم در هفته اول از کشتی گیران امیدمان استفاده کنیم، رقابت در گروه ما خیلی فشرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: انتظار داریم در هفته اول از کشتی گیران امیدمان استفاده کنیم، رقابت در گروه ما خیلی فشرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید