شمسایی شرط خاصی نداشت، هیچکس جلودار آقایان نیست

به گزارش مجله شرقیا، حمید بی غم در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره پیشنهاد این باشگاه به وحید شمسایی و علی اصغر حسن زاده، شکایت باشگاه مس از مرتضی عزتی بازیکن گیتی پسند و احتمال جذب بازیکنان خارجی صحبت هایی را بیان کرد که مشروح تبادل نظری وی در ادامه می آید:

شمسایی شرط خاصی نداشت، هیچکس جلودار آقایان نیست

سفر به مشهد و ساوه برای انجام بازی محبت آمیز

بعد از اتمام نیم فصل نخست، هشت روز به بازیکنان استراحت دادیم و دوباره تمرینات را از سر گرفتیم. به خاطر برگزاری اردوهای ملی و مسابقات امید، تمرکزمان روی کارهای انفرادی و ترکیبی دو، سه نفره بود. بازیکنان امید و هم بازیکنان ملی پوش به تازگی به تمرین اضافه شدند و تمرینات را به قالب کار تیمی می بریم. قرار است شنبه به ساوه برویم و دو بازی با شهرداری و سن ایچ ساوه خواهیم داشت. سپس سه روز به مشهد می رویم و آنجا هم بازی های محبت آمیز برگزار می کنیم.

مسئله ای با جدایی منتظمی نداشتیم

محسن منتظمی در جابجایی نیم فصل با باشگاه گیتی پسند مذاکره کرد و به تیم ما اضافه شد. با این حال او پیشنهاد خوبی از اندونزی دریافت کرد و از ما خواست که با جدایی اش موافقت کنیم. ما هم مسئله ای با این درخواست نداشتیم. دوست داریم بازیکنانی در تیم داشته باشیم که فکرشان راحت باشد. دعا می کنیم منتظمی هرجا هست پیروز باشد.

شمسایی شرط خاصی نداشت

متاسفانه چهار سهمیه لیگ فزونی ما پر است و باید نفرات آزاد را جذب کنیم. با عابدین، رفیع پور، علی اصغر حسن زاده و وحید شمسایی مذاکره کردیم. رفیع پور که به اندونزی رفت و عابدین و حسن زاده هم می خواهند خارج از ایران بازی نمایند. سعی کردیم وحید شمسایی را به فوتسال برگردانیم که به نتیجه نرسیدیم. شمسایی شرط خاصی هم نداشت و فقط اظهار داشت فعلا قصد بازی کردن ندارد.

ممکن است بازیکن خارجی بگیریم

برای بازیکنانی که می خواهند به خارج از ایران بروند، فقط بحث اقتصادی و پول مطرح نیست. برای آنها ارزش و احترام مهمتر است که در ایران چنین چیزهایی دیده نمی گردد.. در هر صورت ما با این بازیکنان به نتیجه نرسیدیم و مسئله ای هم وجود ندارد. اگر در ادامه نتوانیم بازیکن ایرانی بگیریم، سراغ گزینه های خارجی می رویم.

چند بازیکن از اول فصل بازی نکردند

در نیم فصل اول تیم ما هیچ موقع کامل نبود. مصدومیت ها و محرومیت ها کارمان را سخت کرد. حمید احمدی در جریان مسابقات محروم شد. سپهر محمدی به روسیه رفت و عالیقدر و فهیمی و چند بازیکن دیگر هم مصدوم شدند و از اول فصل بازی نکردند. به هر حال این هم چالش جدیدی است و سعی می کنیم در آن پیروز باشیم.

واکنش به صحبت های مدیرعامل باشگاه مس سونگون

درباره شکایت باشگاه مس از مرتضی عزتی (بازیکن سابق مس و بازیکن فعلی گیتی پسند) باید بگویم شخصا به خودم اجازه نمی دهم درباره کسانی که هم از نظر افتخارات ورزشی و هم از نظر سن و سال بالاتر از من هستند، صحبت کنم. ولی متاسفانه هستند کسانی که در خصوص افرادی مثل وحید شمسایی، محمدرضا سنگ سفیدی، حمید احمدی و مرتضی عزتی صحبت می نمایند. هیچکس هم جلودار آقایان نیست. ان شاءالله روزی برسد که هرکس در حد خودش حرف بزند. صحبت درباره افرادی که نام بردم با آن همه مقام و افتخار کار جالبی نیست.

مدارکمان را به کمیته فوتسال دادیم

بعد از شکایت باشگاه مس برای دریافت حق رشد عزتی ما هم در باشگاه گیتی پسند پیگیر ماجرا هستیم. مدیرعامل مس درخواست حق رشد داشته و ما هم باتوجه به قانون، مدارکی که داشتیم را به کمیته فوتسال فرستادیم. از زمانی که در گیتی پسند کارم را آغاز نموده ام با هیچکس کاری نداشتیم و وارد بحثی نشدیم ولی متاسفانه این قضایا را برایمان شکل می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 473

به "شمسایی شرط خاصی نداشت، هیچکس جلودار آقایان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمسایی شرط خاصی نداشت، هیچکس جلودار آقایان نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید