شیری دوباره در پرسپولیس بی رقیب شد

مهدی شیری زمستان سال گذشته به پرسپولیس پیوست و از آنجایی که حسین ماهینی مصدوم بود و سرخ ها مدافع راست تخصصی دیگری نداشتند از همان بازی اول فیکس شد و فیکس ماند.شیری تنها بازیکن تازه وارد سرخ ها در آن مقطع از فصل بود که هیچ رقیبی نداشت و هیچ بازیکنی تهدیدش نمی کرد.از این جهت او تقریبا در همه بازی های همه جام ها(لیگ،حذفی و آسیا) غیر از یک مسابقه که برانکو به او استراحت داد به میدان رفت و انصافا نمایش های کم نقص و فوق العاده ای ارائه کرد.

شیری دوباره در پرسپولیس بی رقیب شد

شیری در بازی های فروردین،اردیبهشت و خرداد امسال بعد از اینکه در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و فوق العاده کار کرد و یکی از بهترین های تیمش بود اما پیش بینی می شد با بازگشت حسین ماهینی به شرایط ایده آل کار دشواری برای قرار دریافت دوباره در ترکیب داشته باشد.

با این حال مصدومیت سخت ماهینی باعث شده فعلا مهدی شیری گزینه اول و آخر کالدرون در دفاع راست باشد و دوباره او بی رقیب شود.البته ماهینی به زودی شرایط بازی را پیدا خواهد کرد و قرار است با شیری رقابت کند اما با توجه به اینکه دوباره مدتی از تمرینات و بازی های تدارکاتی را از دست داده کار سختی برای نیمکت نشین کردن شیری خواهد داشت.

البته کالدرون در این پست آدام همتی را طی بازی های تدارکاتی اخیر هم تست کرده که می تواند به عنوان مدافع راست ذخیره روی او حساب کند هر چند این بازیکن مدافع راست تخصصی نیست.

11

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 10 شهریور 1398 شناسه مطلب: 261

به "شیری دوباره در پرسپولیس بی رقیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیری دوباره در پرسپولیس بی رقیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید