صید عجیب ترین ماهی دنیا

به گزارش مجله شرقیا، خبرنگاران : این ماهی ظاهر بسیار متفاوتی دارد.

صید عجیب ترین ماهی دنیا

یک ماهی با ظاهری عجیب از طریق صیادان ایتالیا صید شده است.

به گزارش خبرنگاران ، صید یک ماهی که بدنی شبیه به کوسه و چهره ای شبیه به خوک دارد موجب حیرت ملوانان ایتالیایی شده است. بنا به گزارش میرر این ماهی در آب های دارسِنا مدیسیا در شهر پورتوفرایو در نزدیک جزیره ایلبا ایتالیا صید شد. ملوانانی که این ماهی عجیب را صید کردند از ظاهر آن که چهره ای شبیه به خوک و بدنی شبیه به کوسه دارد شگفت زده شدند.

ماهی شبیه کوسه

این جانور البته یک انگیولار راف شارک به تعداد می رود که در عمق 2300 فوتی دریا زندگی می کند. این جانور همچنین به کوسه خوک فیس هم معروف است. انتشار تصاویر این کوسه در فیسبوک با استقبال کاربران همراه شد و این تصاویر تبدیل به تصاویری داغ شدند. انتشار این تصاویر بیش از 1200 واکنش و همچنین بیش از 500 کامنت به همراه داشت.

بسیاری از کاربران فیسبوک تعجب خود را از چهره این جانور عجیب ابراز داشتند. برخی هم از ملوانان بخاطر صید این جانور انتقاد کردند. اگرچه صید این ماهی با واکنش هایی همراه بود، اما یوری تیبرتو، از آکواریوم محلی ایلبا می گوید که این امر غیرمعمول نیست که این چنین موجودی را در این منطقه مشاهده کنیم. او می گوید اغلب گزارش هایی در مورد ماهی خوک نما از طرف ماهیگیران محلی دریافت می کند.

منبع: رکنا
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1805

به "صید عجیب ترین ماهی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صید عجیب ترین ماهی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید