عباسی: مقصر نتایج اخیر آلومینیوم، وجدان کاری دوستانی است که تیم را سردرگم کردند

به گزارش مجله شرقیا، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک به شدت از سرمربی پیشین تیم فوتبال این باشگاه انتقاد کرد.

عباسی: مقصر نتایج اخیر آلومینیوم، وجدان کاری دوستانی است که تیم را سردرگم کردند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سعید عباسی درباره حضور خود در فدراسیون فوتبال گفت: برای پیگیری شکایت خود از رسول خطیبی به فدراسیون فوتبال آمده بودم و دفاعیات باشگاه را به مسئولان کردم تقدیم کردم. برای ادامه دادرسی و فرایند بهتر پفراینده هم هم یک وکیل کاربلد استخدام می کنیم. برای ادامه طرح شکایت به فدراسیون فوتبال آمده بودم و همه از این موضوع ضربه خوردند. همه دلخوشی مردم به تیم شهر و استان خودشان است. شرایط تیم به شرایط قبلی برمی شود و با انتخاب سرمربی، شرایط به دوران خوب بازخواهد گشت.

وی درخصوص لطمه وارد شده به آلومینیوم اراک با جدایی خطیبی بیان کرد: این موضوع به ما لطمه زده و آثار آن را می بینید. ما هم در هیئت مدیره باید سریع تر تصمیم می گرفتیم. به اعضای هیئت مدیره گفتم باید سریع تر جابجایی انجام شود و اتفاق سنگینی نیفتاده اما لطمه های سنگینی دیدیم. اشکال در حمایت از تیم در مقابل تصمیمات سرمربیان است و پیش از نشست هیئت رئیسه به اعضا گفتم مواردی را لحاظ کنید که قراردادها به رویت کمیته ای برسد که تیم ها با تغییر سرمربی و ارکانش، اینگونه تاوان ندهند.

هر سرمربی که از تیم جدا می شود، سایر مربیان هم ساز جدایی می زنند و باید مراقب این مسئله باشیم.، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک ضمن بیان این جمله گفت: تیم ها در این شرایط به شدت آسیب می بینند و ما این موضوع را مقابل سپاهان به شدت لمس کردیم. مقصر این مسئله ما نیستیم؛ بلکه وجدان کاری دوستانی مقصر است که به خود اجازه می دهند به این شکل از تیم جدا شوند و تیمی را سردرگم کنند.

عباسی در مورد استعفای رئیس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم و انتها کار دو عضو دیگر آن شرح داد: اکرمی فردی بسیار دوست داشتنی است و در تمام سختی ها و بحران ها کنار هم بودیم. سر رئیس هیئت مدیره به خاطر انتخابات خیلی شلوغ می شود. شرایط سایر اعضا مستقیماً ابلاغ نشده است. جلساتی داشتیم و صحبت هایی مطرح شد، اما ادامه قضایا به تصمیم دوستان مربوط است.

وی درخصوص گزینه های مد نظر آلومینیوم برای انتخاب سرمربی گفت: بیش از 5 یا 6 گزینه در کمیته فنی به بحث گذاشته شد و در این باره بحث کردیم که در شرایط فعلی، کدام سرمربی می تواند کمک کند. تصمیمی که درباره سرمربی می گیریم، شرایط خاص قضیه است و او باید به سرعت به تیم اضافه شود تا دو دیدار باقیمانده سال 99 را به سلامت پشت سر بگذاریم. حتماً یک نفر را که پتانسیل خوبی دارد، به عنوان سرمربی انتخاب می کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

مدیرعامل آلومینیوم اراک با اشاره مجدد به جدایی خطیبی گفت: با شرایطی که برای جذب برخی بازیکنان داریم، تلاش می کنیم تیم را به شرایط قبلی و ایده آل مردم برسانیم. حضور ما فقط برای دلگرمی مردم بوده و شرایط خوبی داریم. شکست می تواند وجود داشته باشد اما تیم های بزرگتر از آلومینیوم هم دچار بحران شده اند و این موضوع در نتایج طبیعی است. آنچه که برای ما تأسف بار است، عوامل و عللی است که این مسئله را رقم زده است.

عباسی درباره احتمال جدایی بازیکنان آلومینیوم اراک گفت: به هیچ عنوان به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نمی دهیم. چند بازیکن در زمان خطیبی از آلومینیوم خارج شدند که باید بازیکنان بهتری به تیم اضافه شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1553

به "عباسی: مقصر نتایج اخیر آلومینیوم، وجدان کاری دوستانی است که تیم را سردرگم کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسی: مقصر نتایج اخیر آلومینیوم، وجدان کاری دوستانی است که تیم را سردرگم کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید