غضب کالدرون، دلهره طرفداران، آتش بی صداقتی دامن پرسپولیس را گرفت؟

به گزارش مجله شرقیا، رفتارهای به دور از صداقت و احترام از سوی مدیران پرسپولیس باعث شده سرمربی تیمشان امروز به راحتی آن ها را دروغگو خطاب کند.

غضب کالدرون، دلهره طرفداران، آتش بی صداقتی دامن پرسپولیس را گرفت؟

به گزارش خبرنگاران، از روزی که محمدحسن انصاری فرد روی جایگاه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نشست قول های زیادی مبنی بر حل مسائل اقتصادی این باشگاه داد. مدیر جدید که راه ایجاد محبوبیت برای خود را به خوبی بلد بود، از همان روزهای نخست با تاکتیک وعده کارش را شروع کرد و در ادامه از انعقاد قرارداد با اسپانسرها برای حل مسائل عدیده پرسپولیسی ها سخن گفت. او حل دغدغه های اقتصادی را وعده داد تا علاوه بر پرداخت معوقات بازیکنان و دستمزد سرمربی آرژانتینی فکری هم به حال مطالبات سرمربی کروات فصل قبل تیم گردد. با این حال با گذشت چند ماه آتش زیر خاکستر سر بیرون آورد تا بیش از همواره مشخص گردد اوضاع آنقدرها هم انصاری فرد در مصاحبه هایش می گوید، بر وقف مراد نیست.

شاید در این میان بعضی تصور نمایند پول کلید واژه حل مسائل پرسپولیس باشد اما مدیرانی که عاشق حضور در مراسم های مختلف هستند و سعی دارند با صحبت درباره باشگاه های رقیب، لایک و محبوبیت برای خود کسب نمایند، آنقدر در رفتار خود با مربی آرژانتینی با صداقت عمل ننموده اند که حالا کالدون در نشست خبری می گوید: دروغ می گویند. به من احترام نگذاشتند. من جانم را گذاشتم و همه کوششم را کردم و چیزی که دریافت کردم بی احترامی و دروغ بود!

انصاری فرد به عنوان یک مدیر که پیش از این هم تجربه مدیریت پرسپولیس را در کارنامه داشت به راه های کسب محبوبیت را به خوبی بلد است. او در ماه های ابتدایی حضورش بیشتر وقت خود را صرف دید و بازدید با اهالی فوتبال و حضور در مراسم های مختلف می کرد و هرازگاهی هم صحبت هایی هم علیه باشگاه رقیب به زبان می آورد تا این گونه بیش از همواره بر سر زبان ها باشد. در این بین اما هرچه زمان می گذشت سرمربی پرسپولیس بیش از گذشته احساس ناراحتی می کرد چرا که می دید با وجود کوشش هایش برای موفقیت پرسپولیس مدیران باشگاه قدمی در جهت حل مسائل او و بازیکنان برنمی دارند.

زمانی که محمدحسن انصاری فرد به باشگاه پرسپولیس آمد، کالدرون هیچ گونه دریافتی نداشت اما همان زمان با پولی که در باشگاه باقی مانده بود حدود 178 هزار دلار به مربی آرژانتینی پرداخت شد تا چند ماه بعد پس از تامین منابع اقتصادی، مابقی قسط اول او را بپردازند. مساله ای که در نهایت منجر به مشخص وقت نهایی از سوی کالدرون شد تا سرمربی پرسپولیس این گونه به باشگاه اولتیماتوم بدهد و بتواند مطالباتش را دریافت کند. با این حال طی روزهای اخیر پولی در حساب باشگاه پرسپولیس وجود نداشت و در نهایت مهدی رسول پناه عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس با توسل به یکی از دوستانش، 125 هزار دلار را تهیه کرد تا این پول در قطر به حساب کالدرون واریز گردد.

در آخرین ملاقات پرسپولیس پیش از شروع تعطیلات نیم فصل با وجود اینکه همه فکر می کردند پیروزی برابر نساجی خنده را به لبان کالدرون خواهد آورد اما این مربی آرژانتینی که به تازگی مطالباتش را هم دریافت نموده بود با انجام یک مصاحبه تند نشان داد آنقدرها هم که انصاری فرد می گوید از شرایط راضی نیست. کالدرون از نبود نبود صداقت و احترام ناراحت است و این موضوع را هم طی هفته اخیر در رفتار و صحبت های خود نشان داده است. او در بخشی از اظهاراتش پس از خاتمه ملاقات برابر نساجی مازندران به مسائلش با پرسپولیس اشاره می نماید و می گوید: به خاطر رفتارهایی که تا امروز با من شده، حس می کنم که باشگاه به من می گوید بروم.

ذکر همین صحبت ها کافی است تا مشخص گردد رفتار مدیران حال حاضر باشگاه پرسپولیس با سرمربی آرژانتینی تیم شان چقدر به دور از صداقت است. با وجود اینکه گابریل کالدرون می توانست همانند استراماچونی ایرانی را ترک کند و منتظر برای دریافت مطالباتش بنشیند اما این مربی در ایران ماند و به کارش ادامه داد. با این حال باز هم از سوی باشگاه پرسپولیس صداقتی ندید. شاید اگر انصاری فرد در مصاحبه هایش به جای آرام نشان دادن شرایط، کمی با صداقت از خواسته ها و ناراحتی های سرمربی تیمش صحبت می کرد، امروز کالدرون هم باشگاه و او را دروغگو خطاب نمی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 بهمن 1398 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 689

به "غضب کالدرون، دلهره طرفداران، آتش بی صداقتی دامن پرسپولیس را گرفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غضب کالدرون، دلهره طرفداران، آتش بی صداقتی دامن پرسپولیس را گرفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید