فیلم آنجلینا جولی جوکر را عقب راند

به گزارش مجله شرقیا، پنج سال پس از اکران فیلم شریر: معشوقه شیطان یا مالیفیسنت 2 با بازی آنجلینا جولی، اکنون قسمت دوم این فیلم با اولین اکرانش در راس باکس آفیس آمریکا نهاده شد.

فیلم آنجلینا جولی جوکر را عقب راند

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، شریر: معشوقه شیطان که ادامه ای بر فیلم ماجراجویانه فانتزی سال 2014 با بازی آنجلینا جولی است و با اقتباس از زیبای خفته ساخته شده با آغاز اکران خود راس باکس آفیس آمریکا را در اختیار گرفت.

هر چند این فیلم کمتر از اکران اول فیلم اصلی فروش کرد، اما فروش 36 میلیون دلاری در 3 روز اول اکران آن کافی بود تا بتواند صدرنشین باکس آفیس آمریکا گردد.

این فیلم که در 2790 سالن سینما اکران شده تقریبا نصف فیلم اصلی که 69 میلیون دلار فروش نموده بود، فروخت.

این فیلم پیروز شد تا رقبای قدری، چون جوکر و فیلم تازه وارد سرزمین زامبی: ضربه دوم را از میدان به در کند. این در حالی است که جمینی من با بازی ویل اسمیت نیز در دومین هفته اکرانش از فیلم های روی پرده است.

در حالی که در کنار آنجلینا جولی، ال فانینگ و میشل فایفر نیز از دیگر بازیگران شریر هستند، این فیلم یکی از کم رونق ترین افتتاحیه های فیلم های دیزنی را تجربه کرد.

مالیفیسنت: معشوقه شیطان که با بودجه 185 میلیون دلاری ساخته شده با فروش 117 میلیون دلاری در دیگر بازار های دنیای در مجموع 153 میلیون دلار در سطح دنیا فروش نموده است. فیلم اصلی در مجموع 517 میلیون دلار در بازار بین المللی و 241 میلیون دلار در بازار آمریکا فروخته بود.

این فیلم در سایت راتن تومیتوز با امتیاز 96 درصدی روبرو شده و دیزنی امیدوار است در هفته های آینده استقبال بیشتری از آن بگردد.

در عین حال فیلم جوکر فیلم دوم باکس آفیس باقی ماند و پس از 2 هفته صدرنشینی با فروش 29 میلیون دلار صندلی دوم را تصاحب کرد. این فیلم سومین هفته اکرانش را پشت سر گذاشت و در این مدت در مجموع 247 میلیون دلار در باکس آفیس آمریکا و 490 میلیون دلار در دیگر کشور ها فروش نموده است.

فیلم تازه وارد دیگر زامبی لند: ضربه دوم نیز پیروز شد تا در بدو ورود با فروش 26.7 میلیون دلاری صندلی سوم را در اختیار بگیرد.

در حالی که با نزدیک شدن به هالووین می توان فروش بیشتری برای فیلم تصور کرد، این کمدی پساآخرالزمانی که با بودجه 42 میلیون دلاری ساخته روبن فیلشر است از بازی، اما استون، وودی هارلسون و جسی آیزنبرگ بهره گرفته است.

زامبی لند اصلی در سال 2009 کارش را با فروش 2 میلیون دلاری آغاز نموده بود و در نهایت 102 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی فروخت.

خانواده آدامز محصول جدید کمپانی گلدوین مایر نیز صندلی چهارم را از آن خود کرد و در دومین هفته اکرانش با کاهش 47 درصدی فروش، 16 میلیون دلار کسب کرد تا در مجموع در بازار آمریکای شمالی فروشش را به 56.8 میلیون دلار برساند. این انیمیشن کمدی ترسناک ساخته کنراد ورنن است.

صندلی پنجم نیز به جمینی من رسید که با کاهش 58 درصدی نسبت به هفته پیش، تنها 8.5 میلیون دلار دیگر بلیت فروخت. این فیلم علمی تخیلی که ساخته آنگ لی با بازی ویل اسمیت است در مجموع در 2 هفته 36.5 میلیون دلار فروش نموده است.

فیلم تازه وارد دیگر هفته جوجو خرگوشه از کمپانی فاکس سرچلایت از نمایش در 5 سالن سینما در نیویورک و لس آنجلس فروش جدی 350 هزار دلاری را کسب کرد و به طور متوسط از هر سالن سینما 70 هزار دلار به دست آورد. این فیلم امیدوار به کسب جوایز سینمایی در فصل رقابت ها، ساخته تایکا وایتیتی و فیلم هجوی درباره هیتلر است که در جشنواره ها تاکنون از آن استقبال زیادی به عمل آمده است. اسکارلت جوهانسون در کنار کارگردان، در نقش های اصلی فیلم ظاهر شده اند.

از سوی دیگر فانوس دریایی ساخته رابرت ایگرز نیز از نمایش در 8 سالن سینما پیروز شد تا فروشی 419 هزار دلاری را ثبت کند. این فیلم کمدی درام با بازی رابرت پتینسون و ویلم دفو هفته آینده در 500 سالن سینما اکران خواهد شد.

نفرت انگیز، دانتون ابی، جودی، شیادان و آن: بخش دوم دیگر فیلم هایی هستند که از رده 6 تا 10 باکس آفیس آمریکا را به خود اختصاص داده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 509

به "فیلم آنجلینا جولی جوکر را عقب راند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم آنجلینا جولی جوکر را عقب راند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید