ماجرای امروز ادای احترام گرافیست های اصفهانی به شهدای حادثه ترویستی زاهدان

به گزارش مجله شرقیا، دبیر مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی اصفهان گفت: با توجه به اینکه اصفهان در حادثه تروریستی روز گذشته زاهدان، 27 نفر از فرزندان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کرده، جمعی از طراحان گرافیک انقلاب اسلامی اصفهانی به صورت خودجوش اقدام به طراحی پوستر کردند.

ماجرای امروز ادای احترام گرافیست های اصفهانی به شهدای حادثه ترویستی زاهدان

مجتبی مجلسی در گفت وگو با خبرنگار مجله شرقیا در اصفهان با اشاره به تشکیل کمپین ادای احترام طراحان گرافیک انقلاب اسلامی اصفهان به شهدای حادثه تروریستی زاهدان گفت: مجمع طراحان انقلاب اسلامی، آیه، جمعی از گرافیست های دارای دغدغه در هر عرصه که احساس کنند که می توانند با هنر خود در عرصه های محتلف حضور داشته باشند، اقدام به طراحی گرافیک می کنند.

وی اضافه کرد: هنرمندان گرافیست انقلاب اسلامی اصفهان در عرصه های مختلف به صورت کاملا خودجوش با طراحی پوستر به ویژه درباره شهدای مدافع حرم، غزه، حادثه تروریستی اهواز، میمانمار و یمن با هنر خود ادای احترام کردند.

دبیر مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی اصفهان شرح داد: با توجه به اینکه اصفهان در حادثه تروریستی روز گذشته زاهدان، 27 نفر از فرزندان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، جمعی از طراحان گرافیک انقلاب اسلامی اصفهانی به صورت خودجوش اقدام به طراحی پوستر کردند و تا کنون چند نمونه کار آماده شده است.

وی اعلام نمود: تا روز شنبه و برگزاری مراسم تشییع این شهدا در اصفهان پوسترهای طراحی شده هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی به نمایش گذاشته می شود.

مجلسی با بیان اینکه اکنون 400 طراح گرافیک در مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی استان مشغول به فعالیت هستند، گفت: با توجه به شرایط زمانی کنونی تلاش می شود تا پوسترهای متفاوتی تا روز شنبه طراحی و برای مخاطبان به نمایش گذاشته شود.

ز

منبع: تسنیم
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 982

به "ماجرای امروز ادای احترام گرافیست های اصفهانی به شهدای حادثه ترویستی زاهدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای امروز ادای احترام گرافیست های اصفهانی به شهدای حادثه ترویستی زاهدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید