مسکنی: اتاق شرایط (EOC) برای رصد آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود

به گزارش مجله شرقیا، چهارمین دیدار های مردمی معاون امور تعاون با مدیران و کارشناسان امور تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران با هدف پیگیری مصوبات نشست های گذشته برگزار شد.

مسکنی: اتاق شرایط (EOC) برای رصد آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدی مسکنی، در چهارمین دیدار با مدیران و کارشناسان امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بیان نمود: تا کنون حدود 30 تعاونی مشکل دار بررسی شده اند.

معاون امور تعاون با اشاره به اقدامات تازه این معاونت برای تسریع فرآیند ها، هم افزایی، هماهنگی میان بخشی و جلوگیری از هدر رفت وقت سیستم، گفت: اتاق شرایط (EOC) در معاونت تعاون برای رصد لحظه ای و آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود.

وی شرح داد: عملکرد تعاونی ها و ادارات کل استانی پایش و نظارت می شوند و در صورت ترک فعل از سوی هر طرف، اقدام فوری و جدی انجام می گیرد.

مسکنی تاکید کرد: با برگزاری نشست ها در مسجد و گفتگوی بی واسطه و رودررو با مردم، از نزدیک با دغدغه ها و مسائل مردم روبرو شده و با بررسی مسائل مطرح شده در نشست ها، نسبت به سیاست گذاری و تنظیم دستور العمل ها با دقت بیشتری اقدام می شود.

معاون امور تعاون خاطر نشان کرد: با هدف افزایش سطح آموزشی تعاونگران، سرفصل های آموزشی لازم برای تعاونگران تهیه و در استان تهران به صورت پایلوت اجرا می شود.

وی با اشاره به کمبود ساختاری بخش دولتی تعاون خبر داد: در خواست اضافه شدن دفتر مسکن، حقوقی و حسابرسی به ساختار معاونت امور تعاون به سازمان امور استخدامی کشور، ارسال می شود.

سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران نیز در این نشست بیان نمود: آقای مسکنی، جهادی وار مسائل تعاونی های مشکل دار را رصد و پیگیری می کنند.

وی افزود: تعاونگران عزیز در این مدت کوتاه، تغییرات محسوس را لمس کرده اند.

تهمینه دانیالی با بیان اینکه در این نشست، تمامی مصوبات به تفکیک تعاونی، تاریخ اجرا و اندازه پیشرفت بررسی شد، شرح داد: مدارک و مستندات اجرای مصوبات، در اختیار معاونت امور تعاون قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1967

به "مسکنی: اتاق شرایط (EOC) برای رصد آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکنی: اتاق شرایط (EOC) برای رصد آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید