ندا شهسواری امیدوار به حضور در سومین المپیک؛ انگیزه ام به اندازه استرسم زیاد است

به گزارش مجله شرقیا، ملی پوش تنیس روی میز زنان ایران می گوید برای کسب سهمیه المپیک و حضور در سومین دوره از این بازی ها انگیزه بالایی دارد.

ندا شهسواری امیدوار به حضور در سومین المپیک؛ انگیزه ام به اندازه استرسم زیاد است

به گزارش خبرنگاران، مسابقات دنیای انتخابی المیپک 24 تا 27 اسفند و مسابقات آسیایی انتخابی المپیک 28 تا 30 اسفند برگزار می گردد. از ایران ندا شهسواری و شیما صفایی بامداد 18 اسفند به این مسابقات اعزام شدند تا شانس خود را برای کسب سهمیه امتحان نمایند.

شهسواری در دو دوره قبلی مسابقات انتخابی آسیای میانه با پیروزی بر حریفان خود سهمیه المپیک را برای ایران به دست آورد و این بار نیز به دنبال سومین حضور در بازی های المپیک است.

او در گفت وگو با خبرنگاران به شرایط آمادگی خود اشاره و اعلام کرد: با توجه به اینکه چند ماه پشت سر هم در اردو بودیم، آمادگی خیلی خوبی داریم و به نظرم به اوج آمادگی مد نظر رسیده ایم، حتی بین اردوها هم دو دوره لیگ برگزار گردید که خیلی مفید بود. هفته آخر اردوی تیم ملی هم با ترکیه تمرین مشترک داشتیم و هر روز با آنها مسابقه می دادیم که خیلی خوب بود، چون در جو تمرین و مسابقه قرار گرفتیم.

او در خصوص آمادگی ذهنی و روحی خود گفت: از این نظر هم شرایط خوبی دارم. البته همه بازیکنان دنیا تقریبا شرایط یکسانی دارند چون یک سال و نیم است که از مسابقات دور بوده ایم و شرایط روحی مان تقریبا یکسان است.

ملی پوش تنیس روی میز زنان در خصوص رقبای خود در مسابقات آسیای میانه اعلام کرد: آنها را می شناسیم و فیلم مسابقاتشان را دیده ایم. هر چند رنکینگ دو نفرشان از من بالاتر است اما آنالیزشان نموده ایم و اگر خوب بازی کنیم، شرایط ایده آل و روز روزمان باشد، می توانیم سهمیه را بگیریم.

او به انگیزه خود برای حضور در سومین المپیک اشاره نمود و گفت: سومین بار است که می خواهم برای سهمیه المپیک کوشش کنم و به المپیک برسم به همین دلیل خیلی دوست دارم به این موفقیت دست پیدا کنم. استرس دارم اما انگیزه ام به اندازه استرسم زیاد است. کسب سهمیه برای همه اهمیت دارد و برای من هم مهم است.

شهسواری در خصوص ارزیابی خود از عملکرد تیم زنان ایران در مسابقات دنیای انتخابی المپیک گفت: سطح این مسابقات خیلی بالاست و فقط چهار سهمیه توزیع می گردد، بنابراین رسیدن به ورودی در این مسابقات برایمان دور از دسترس است اما اگر بتوانیم در مسابقات هم مثل تمریناتمان عمل کنیم، می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1532

به "ندا شهسواری امیدوار به حضور در سومین المپیک؛ انگیزه ام به اندازه استرسم زیاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ندا شهسواری امیدوار به حضور در سومین المپیک؛ انگیزه ام به اندازه استرسم زیاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید