واکنش تند باشگاه پرسپولیس به ادعای سرمربی تراکتور، بوی تفرقه می داد؛ منتظر تبعات سنگین حرف هایت باش!

به گزارش مجله شرقیا، در پی اظهارات رسول خطیبی پس از ملاقات سوپر جام، باشگاه پرسپولیس موضع تندی علیه سرمربی تیم فوتبال تراکتور اتخاذ کرد.

واکنش تند باشگاه پرسپولیس به ادعای سرمربی تراکتور، بوی تفرقه می داد؛ منتظر تبعات سنگین حرف هایت باش!

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت گلاسه فوری از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات رسول خطیبی پس از ملاقات سوپر جام نوشت: رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال تراکتور، بازنده سوپرجام بود و نتوانست برخلاف وعده ای که به طرفداران تراکتور داده بود، جام را به تبریز ببرد. البته او فقط بازی را نباخت بلکه بازنده اخلاق هم بود. در انتها این ملاقات که پرسپولیس به گواه کارشناسان، با شایستگی توانست به رجحان رسیده و از سکوی قهرمانی بالا برود، خطیبی حرف هایی زد که معیناً بوی تفرقه از آن به مشام می رسید. او مسائلی را به زبان آورد که اصلاً شایسته و زیبنده اهالی فوتبال نبود. سرمربی تراکتور به جای تبریک به طرفداران، مربیان، بازیکنان و مدیران باشگاه پرسپولیس بابت این قهرمانی و اشاره به ضعف های فنی خود، عملکرد درخشان سرخپوشان در سوپرجام را نادیده انگاشت و قهرمانی پرسپولیس را به عملکرد وزیر ورزش نسبت داد.

این موضوع بدون تردید و اغماض به وسیله تیم حقوقی باشگاه مورد پیگیری قرار می گیرد تا معین گردد دلایل خطیبی برای بیان چنین ادعایی، چیست اما کاش رسول خطیبی فقط در زمین چمن سبز بازنده بود و با سربلندی به خانه بازمی گشت. متأسفانه او اخلاق را هم باخت و با اینکه طرفداران تراکتور را منتظر یک جام گذاشته بود اما به جای عذرخواهی از تراکتوری ها، با ادبیاتی که شخصیت فوتبال را خدشه دار می سازد، حرف هایی زد که قطعاً برایش تبعات فراوانی در پی خواهد داشت.

امیدواریم جامعه فوتبال به قدرت پرسپولیس ایمان بیاورد و به شایستگی و اعتبار این باشگاه، احترام بگذارد. فوتبال ایران بالاخره باید روزی از گردنه توهین، تهمت، افترا و برچسب زدن به سمت حرفه ایی شدن عبور کند و شایستگی تیم برنده را بپذیرد نه اینکه به محض قبول شکست، همه چیز را به اتفاقات خارج از مستطیل سبز ارتباط دهد و با شلوغ کاری، غوغاسالاری و مهمل بافی در پی تخریب حریف باشد.

این موضوع که تیم های بازنده، شرایط روحی و روانی خوبی ندارند، بحثی روانشناسانه است اما اینکه یک مربی، بازی را در زمین ببازد و خارج از زمین در پی تهمت، افترا و برچسب زدن به تیم برنده باشد، اصلاً زیبنده فوتبال نیست و از شخصیتی مثل خطیبی که تمام عمر خود را در زمین های فوتبال گذرانده، بعید بود این طور سخن بر زبان براند.

قطعا بیان چنین حرف هایی که مسئولیت حقوقی دارد، باعث ایجاد تفرقه می گردد و باشگاه پرسپولیس را به سمت ارسال یک لایحه شکایت دیگر پیش می برد. امیدواریم کمیته انضباطی و کمیته اخلاق هم نسبت به این ادعاها واکنش نشان دهند و از حالت انفعال خارج شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1762

به "واکنش تند باشگاه پرسپولیس به ادعای سرمربی تراکتور، بوی تفرقه می داد؛ منتظر تبعات سنگین حرف هایت باش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند باشگاه پرسپولیس به ادعای سرمربی تراکتور، بوی تفرقه می داد؛ منتظر تبعات سنگین حرف هایت باش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید