پیغام مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت 40 سالگی این بانک

به گزارش مجله شرقیا، مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت 40 سالگی تاسیس این بانک در پیامی این روز را به مشتریان، سهامداران و سایر ذی نفعان بانک تجارت تبریک گفت.

پیغام مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت 40 سالگی این بانک

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام روابط عمومی بانک تجارت، متن پیغام رضا دولت آبادی مدیرعامل این بانک به توضیح زیر است:

بسمه تعالی

چهار دهه از تاسیس بانک تجارت با ادغام یازده بانک خصوصی و بین المللی می گذرد. در این سال ها قدمت و اعتبار، شفافیت و پاسخگویی و تخصص و تعهد گزاره هایی است که پایوران حرفه ای بانک تجارت در این سال ها بر آنها تاکید داشته اند تا اینکه اکنون تلألو 130 سال تجربه و تخصص در 40 سال خدمت، در جای جای ایران اسلامی به چشم می خورد. توسعه و احداث بزرگترین سدهای کشور، مشارکت در احداث شبکه های خطوط مترو، طرح های نفت و انرژی و پتروشیمی های عظیم کشور، احداث آزادراه و بزرگراه ها، همکاری با شرکت های خودروسازی و پروژه های فولاد و سیمان و پروژه های اقتصادی عظیم دیگر تنها گوشه ای از خدمات اقتصادی بانک تجارت به شمار می رود.

کارکنان بانک تجارت در دوران دفاع مقدس نیز حضوری گسترده داشتند و یادگار آن سال ها نزدیک به 40 شهید و صدها جانباز و رزمنده و ایثارگر است.

پس از تصویب سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، سهام بانک تجارت در نهم آذرماه 1388 در بورس اوراق بهادار پذیرفته شد. از آن تاریخ پاسخگویی به ذینفعان یعنی سهامداران، مشتریان و هموطنان به وسیله انجام عملیات بانکی سودآور و همگام با سیاست های اقتصادی دولت جمهوری اسلامی جلوه ای دیگر از این بانک را به نمایش گذاشت.

اکنون بانک تجارت پس از چهار دهه فعالیت مستمر و حضور تاثیرگذار در اقتصاد کشور، ایجاد تحولات گسترده ساختاری عملیاتی را در دستور کار دارد. تکمیل زنجیره بانکداری جامع، استقرار سامانه بانکداری متمرکز، اجرای پروژه بانکداری دیجیتال، تقویت سوپرمارکت اقتصادی، حرکت به سمت کاهش هزینه ها، افزایش سودآوری و ارائه خدمات تخصصی به مشتریان گوناگون از برنامه های استراتژیک بانک تجارت در سال های پیش رو است. برنامه هایی که با تکمیل آنها نوید بانکی مترقی و روزآمد متناسب با احتیاج امروز فعالان اقتصادی کشور را به همراه خواهد داشت.

امروز بزرگترین فعالان اقتصادی کشور، بانک تجارت را به عنوان متخصص ارائه خدمات ارزی و اعتباری می شناسند. گواه این سخن، کارنامه عملکردی بانک تجارت در صدور ضمانتنامه بانکی، گشایش اعتبارات اسنادی ارزی و ریالی و ارائه خدمات متنوع ارزی به فعالان اقتصادی میهن اسلامی ایران است.

بانک تجارت در شرایط سخت ناشی از تحریم نیز همچنان بر این میثاق پایدار ماند و ضمن برقراری ارتباط مستحکم با مشتریان استراتژیک خود، تمهیداتی را برای شرایط تحریمی نیز همچون سال های گذشته اندیشید.

اکنون ضمن تقدیر از اعتماد سهامداران به مجموعه بانک تجارت اعلام می داریم، مجموعه مدیران و کارکنان بانک تجارت در 40 سالگی تاسیس این بانک با اتکا به چهار دهه تجربه، تلاشی افزون تر از گذشته را به کار بسته تا کارنامه ای شایسته تحسین را از خود به جای گذارد.

رضا دولت آبادی

مدیرعامل بانک تجارت

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 24 بهمن 1398 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 681

به "پیغام مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت 40 سالگی این بانک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت 40 سالگی این بانک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید