اخبار اقتصادی

خدمات ویژه به شرکت های خلاق و صنایع فرهنگی تعلق می گیرد تا سبد محصولات خود را متنوع کنند خبرنگاران

دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق از ارائه 7 خدمت و تسهیلات ویژه به شرکت های خلاق خبر داد.

31 فروردین 1400

خبرنگاران عزیزی خادم: خواستار استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم

تهران- خبرنگاران- رییس فدراسیون فوتبال ایران در ملاقات با وزیر امور خارجه کشورمان، در مورد دیپلماسی فعال در حوزه فوتبال و شرایط سخت دوران تحریم بحث و گفتگو کرد.

30 فروردین 1400

معترضان میانماری خواهان حملات چریکی شدند

فعالان میانماری به صورت شبانه اعتراضاتی را با شمع های روشن برگزار و کوشش کردند راه حلی برای قطعی مجدد اینترنت پیدا نمایند. مخالفان سرکوب خونین اعتراضات توسط ارتش وعده داده اند در کوشش برای سرنگونی ژنرال های حاکم، از پا ننشینند و خواهان حملات چریکی شده...

29 فروردین 1400

مسئله این نیست که چه کسی گام اول را برای احیای برجام برمی دارد

یک مقام آمریکایی روز آدینه گفت که مسئله برای آمریکا این نیست که چه کسی گام نخست برای از سر گرفته شدن پایبندی به برجام را بر می دارد.

28 فروردین 1400

تست دوم واکسن ایرانی کرونا در امروز

به گزارش خبرنگاران، فاز دوم تست انسانی واکسن ایرانی کرونا از امروز عملی خواهد شد و در این مرحله، واکسن به حدود 400 نفر در گروه های سنی 18 تا 50 سال و 50 تا 75 سال تزریق خواهد شد.

28 فروردین 1400

بازار داغ خودروهای دست دوم و مسائل مردم در این بازارها

تهران (پانا) - امروزه در شرایطی هستیم که با توجه به عدم واردات خودرو و فراوری کمتر از احتیاج داخلی، بازار خودروهای دست دوم بسیار داغ و برای بسیاری از فعالین بازار، جذاب تر از بازار خودروی صفر شده است. اما مهم ترین عاملی که باید در این برهه به آن توجه کرد،...

26 فروردین 1400

آخرین قیمت نفت پس از اختلال کانال سوئز

به گزارش خبرنگاران، پیدایش موج جدیدی از ویروس کرونا در سراسر دنیا باعث محدودیت های قرنطینه ای جدیدی در بسیاری از کشورها شده است. بر این اساس کارشناسان بازار پیش بینی کردند که میزان تقاضا برای انرژی سوخت در آینده کاهش می یابد، به همین دلیل قیمت نفت در...

26 فروردین 1400

تکمیل پروژه های اولویت دار قم در سال آینده لازم است

استاندار قم بر ضرورت تکمیل و بهره برداری از پروژه های اولویت دار در نیمه نخست سال 1400 تاکید نمود.

25 فروردین 1400

طرح جوانی جمعیت به کمک رشد منفی جمعیت می آید

بنابر اعلام معاون بهداشت وزیر بهداشت، نرخ رشد سالانه جمعیت در سال 98 به 0.96 رسیده و هم اکنون رشد جمعیت در کشور منفی شده است، این در حالی است که علیرغم تاکید و هشدارهای مسئولان ذی ربط به نظر می رسد تمایل به ازدواج و فرزندآوری تغییر چندانی نکرده است و از همین...

24 فروردین 1400

گام بلند مجلس برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی جزئیات مصوبه این کمیسیون درخصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی را خاطرنشان کرد.

23 فروردین 1400

کدام کشور ها بحران اقتصادی کرونا را پشت سر گذاشتند؟

اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به شرایط اقتصادی کشور های توسعه یافته جهان در فصل سوم و چهارم سال 2020 پس از شیوع ویروس کرونا پرداخت است.

19 فروردین 1400

نادران درباره بذرپاش: قوه قضائیه پاسخ ندهد مدارک را برای رهبری می فرستم

الیاس نادران که یکی از مخالفان اصلی ریاست مهرداد بذپاش بر دیوان محاسبات بود امروز در گفت و گویی جزییات بیشتر در این باره ارائه کرد. او گفت که کمیسیون اصلی نود به شکایت نمایندگان درباره این انتصاب رسیدگی نکرده است.

17 فروردین 1400

واکسن کرونای مقاوم در برابر تمام جهش ها ساخته می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندپندنت، به گفته محققان تا یک سال دیگر می توان واکسنی جهانی فراوری کرد که احتمالاً در برابر تمام جهش های ویروس کرونا از انسان محافظت می نماید.

16 فروردین 1400

هشتگ با هم برای یمن برای همراهی با مردم مظلوم یمن ترند شد

خبرگزاری خبرنگاران- کاربران ایرانی توئیتر هشتگ #معا-من-اجل-الیمن (با هم برای یمن) را ترند کردند.

16 فروردین 1400

نرخ بازدهی اوراق در 4 اسفند 99

به گزارش خبرنگاران، حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه با 12 درصد کاهش به 186 میلیارد تومان رسید.

9 فروردین 1400

بیش از 2 میلیون کارتخوان فاقد پرونده مالیاتی قطع شد

تهران (پانا) - بانک مرکزی حدود 2.5 میلیون ترمینال را غیر فعال و اطلاعات بالغ بر 4.7 میلیون ترمینال پذیرش دیگر راتکمیل و صحت سنجی و به سازمان امور مالیاتی ارائه کرد.

8 فروردین 1400

آمریکا: هدف ما محدود کردن دائمی برنامه هسته ای ایران است

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه وزارت خارجه آمریکا، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در پاسخ به این سوال که رویکرد دولت بایدن در مواجهه با ایران تا چه اندازه کارآمد بوده است؛ مدعی شد: به گمانم کار ما با ایران هنوز تمام نشده و تا وقتی هم که به خواسته...

5 فروردین 1400

بحران کرونا کاهش 74 درصدی گردشگران را رقم زد

مقاصد در سراسر جهان به دلیل کاهش بی سابقه تقاضا و محدودیت های گسترده سفر در سال 2020 نسبت به سال گذشته با کاهش ورود یک میلیارد گردشگر خارجی روبرو شدند و این رقم در مقابل کاهش چهار درصدی ثبت شده طی رکود جهانی اقتصاد در سال 2009 است.

3 فروردین 1400

خبر خوش برای طلبکاران پرسپولیس؛ سرخپوشان پولدار شدند خبرنگاران

مبلغ 8 میلیارد و 600 میلیون از سوی کارگزار به حساب باشگاه پرسپولیس پرداخته شد.

2 فروردین 1400

تنها علیه مجلس!

برجام اراده نظام بود، سابقه کار با سند جعلی پذیرفته نیست... من حتی اگر از قوه قضائیه اقدام مؤثری نبینم، مدارک و مستندات را برای رهبری می فرستم؛ این ها سخنان الیاس نادران، نماینده اقتصاد خوانده اصولگرای تهران در مجلس است؛ سخنانی که متفاوت از دیگر هم سلکان...

30 اسفند 1399
تعداد: (418)