پیشنهاد 18 میلیاردتومانی تیم ایرانی به علیرضا بیرانوند

به گزارش مجله شرقیا، هر چند هنوز سه هفته دیگر از بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر به جای مانده و رقابت نزدیکی بین پرسپولیس و سپاهان برای کسب اسم قهرمانی این دوره از مسابقات ادامه دارد، اما بعضی تیم ها برای فصل آینده مذاکرات خود را با بازیکنان مد نظرشان شروع نموده اند.

پیشنهاد 18 میلیاردتومانی تیم ایرانی به علیرضا بیرانوند

این پیشنهادات در شرایطی مطرح می گردد که به علت منع جذب بازیکنان خارجی در دو فصل اخیر، قیمت بعضی بازیکنان به بالای 10 میلیارد رسیده و نهاد های نظارتی هم رسیدگی به این موضوع را در حد شعار مطرح می نمایند و تا به امروز با هیچ بازیکن و باشگاهی که رقم های سرسام آور را دریافت و یا پرداخت نموده اند برخوردی نداشته اند.

مسئولان برخورد با این رقم های میلیاردی در حالی خود را به خواب زده اند که رقم های پیشنهادی برای فصل بیست و یکم به شدت افزایش داشته و بعضی تیم ها رقم های پیشنهادی خود به بازیکنان را نزدیک به 20 میلیارد تومان برای یک فصل رسانده اند!

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد یکی از تیم های متمول که غیرمستقیم از بودجه دولتی استفاده می نماید برای اینکه بتواند جای خالی دروازه بان خود را پر کند به علیرضا بیرانوند دروازه بان پیشین پرسپولیس که به تازگی راهی تیم بواویشتا پرتغال شده است مبلغ 18 میلیارد تومان برای یک فصل پیشنهاد داده است.

این باشگاه پس از آنکه با پاسخ منفی دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران روبرو شده سراغ یک دروازه بان دیگر رفته و این بار به گلر آبی پوشان پیشنهاد داده تا فصل آینده را در این تیم صنعتی سپری کند. دروازه بان استقلال هم که از شرایط فعلی خود راضی نیست به این پیشنهاد پاسخ مثبت ابتدایی را داده و این احتمال وجود دارد که برای فصل آینده راهی این تیم گردد.

رقم های 18 میلیارد تومان و 15 میلیارد تومان از سوی بعضی تیم ها در حالی برای یک فصل پیشنهاد می گردد که نهاد های نظارتی تا به امروز ورودی رسمی و عیان به این موضوع نداشته اند. با این حال به نظر می رسد با توجه به اینکه فصل جابجایی از چند هفته دیگر شروع می گردد، این نهاد ها باید نظارت بر قرارداد های بازیکنان و باشگاه ها را بیشتر نمایند و اجازه ندهند برای حدود 9 ماه چنین رقم هایی پرداخت گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1733

به "پیشنهاد 18 میلیاردتومانی تیم ایرانی به علیرضا بیرانوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد 18 میلیاردتومانی تیم ایرانی به علیرضا بیرانوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید