چاپ 500هزار نسخه اقلام تبلیغاتی معرفی جاذبه های استان کرمان

به گزارش مجله شرقیا، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از تجدید چاپ بیش از 500هزار برگ اقلام تبلیغاتی برای معرفی استان و جاذبه های گردشگری شهرستان ها خبر داد و گفت: در حال حاضر تمام اقلام و نیازهای تبلیغاتی استان کرمان در حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهیه و تکمیل شده است.

چاپ 500هزار نسخه اقلام تبلیغاتی معرفی جاذبه های استان کرمان

به گزارش مجله شرقیا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان، غلامرضا فرخی مدیرکل میراث فرهنگی استان امروز چهارشنبه 10 مرداد 97 با اشاره به خاتمه مراحل چاپ بیش از 500 هزار برگ اقلام تبلیغاتی، افزود: این اقلام شامل نقشه گردشگری شهرستانها، کتابچه راهنمای گردشگران، بروشور و کتاب نفیس معرفی جاذبه های باستانشناسی، گردشگری و صنایع دستی و غیره هستند.

او اظهار کرد: این اقلام که به معرفی جاذبه های گردشگری استان کرمان می پردازند در تمامی شهرستان های این استان توزیع می شود تا در اختیار مسافران و گردشگران قرار گیرد.

فرخی شرح داد: 700 متر مربع بنر تبلیغاتی نیز برای معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری استان کرمان نیز در سطح شهرستانها نصب می شود.

او با بیان اینکه در حال حاضر تمام اقلام و نیازهای تبلیغاتی استان کرمان در حوزه های مختلف میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری تهیه و تکمیل شده است، افزود: خوشبختانه تا پیش از افزایش قیمت کاغذ تمامی اقلام تبلیغاتی استان در حوزه گردشگری تهیه شده و تا خاتمه سال 97 نیازی به تجدید چاپ این اقلام وجود ندارد.

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان به حضور این استان در نمایشگاه گردشگری مشهد در تاریخ 7 شهریورماه جاری اشاره و گفت: شرکت در نمایشگاههای گردشگری داخل و خار ج از کشور در دستور کار واقع شده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 287

به "چاپ 500هزار نسخه اقلام تبلیغاتی معرفی جاذبه های استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ 500هزار نسخه اقلام تبلیغاتی معرفی جاذبه های استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید